Екватор ХХІ Форуму видавців перейдено!

Ось і минула перша половина довгоочікуваного Свята книги у місті Лева!

фото: Андрій Польовий
За ці два дні в рамках ХХІ Форуму видавців відбулося вже понад 500 заходів, серед яких презентації давноочікуваних книжок, дискусії на найрізноманітніші теми з українськими та закордонними письменниками, автограф-сесії улюблених майстрів пера, читання у найнесподіваніших місцях і ще чимало цікавих акцій. 
Та якщо вам ще не вдалося потрапити на жодну із них – не переймайтеся! Попереду ще чимало подій, а про ті, що минули, вам розповість “Львівська Пошта”. Ми зібрали для вас цікаві світлини читачів і гостей Форуму у фоторепортажі.
Повний список лауреатів книжкової премії “Найкраща книга Форуму видавців – 2014”,  яких урочисто оголосили наприкінці першого дня Форуму в конференц-залі Палацу мистецтв, подаємо в статті “Журі обрало ці видання, а ви?”.
Ще в липні “Львівська Пошта” підготувала для наших читачів матеріал та інфографіку “Що змушує нас читати?”, створені за результатами дослідження “Читання в Україні”, проведеного у 2013 – 2014 роках компанією pro.mova на замовлення ГО “Форум видавців”. А цього четверга на ХХІ Форумі видавців у Львові компанія GfK Ukraine оприлюднила результати другої частини дослідження “Читання книжок в Україні – 2014”. Беручи до уваги статистику та пояснення соціологів, ми відібрали ключові факти про те, як українці читають (а радше – чому не читають). Назарій Тузяк у своїй статті подав сім фактів, які пояснюють, що та як українці читають, яку літературу купують і чим відрізняються читачі від нечитачів.
Також ми дізнались, які новинки духовної та релігійної літератури пропонує читачам цьогорічний Форум видавців у Львові. Наш кореспондент Ольга Хворостовська підготувала для вас добірку з 14 видань. Їхня тематика – “Сім’я та виховання”, “Покликання в житті”, “Постаті” та “Історія Церкви”.
Тож читайте, обирайте – і гайда на ярмарок по книжки!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4355 / 4.07MB / SQL:{query_count}