Благодійна акція для людей літнього віку “Третій вік: задоволення від читання” у межах 21 Форуму видавців

Зустрічі з письменниками та інтелектуалами, майстер-класи, вечори духовної музики та поезії, гала-концерт за участі зірок львівської естради

Вхід на Книжковий ярмарок та всі заходи акції при наявності пенсійного посвідчення та флаєра – безкоштовний, а книжки українських видавництв можна буде придбати зі знижками. 
Додаткова інформація за телефоном +38 (093) 438-32-51
ПРОГРАМА
11 вересня, четвер
12.00 Зустріч з автором історичних романів та детективів, народним синоптиком Володимиром Лисом. Модератор Надія Гуменюк. Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36).
13.00 Лаурет численних літературних премій Олександр Кабанов, літературний критик, перекладач, есеїст Олександр Бойченко, літературний агент Юка Гаврилова, культуртрегер та поетеса Ірина Вікирчак і філософ та перекладач Олександр Вешелені розкажуть про популяризацію читання серед людей літнього віку. Палац Потоцьких, Голуба зала (вул. Коперника, 15).
13.00 Зустріч з поетом, лауреатом Шевченківської премії  Тарасом Федюком. Модератор Людмила Таран. Перший український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11).
14.00 Зустріч з автором найпопулярнішої книги останнього десятиліття “Многая літа, благії літа”, лауреатом Шевченківської премії Мирославом Дочинцем. Модератор Юрій Кучерявий. Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36).
14.00 Майстер-клас з “Креативного письма”: для тих, хто хоче щось написати, але не знає, як це зробити. “Новий Акрополь” (вул. Дорошенка 7/1, 2 поверх).
15.00 Відома радіо- і телеведуча Ірина Славінська розповідає про найкращі українські книжки. Перший український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11).
19.30 Вечір духовної музики та поезії  від Collegium musicum. Храм Благовіщення Пресвятої Богородиці (вул. Пасічна, 83).
12 вересня, п’ятниця
12.00 Зустріч з письменником, лауреатом Шевченківської премії Василем Шклярем. Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36).
13.00 Зустріч з письменником,  лауреатом Шевченківської премії Василем Голобородьком – майбутнім лауреатом Нобелівської премії з літератури. Модератор Юрій Кучерявий. Перший український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11).
14.00 Зустріч з відомим українським письменником, заступником керівника батальйону ОУН Борисом Гуменюком. Модератор Сергій Пантюк. Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36).
17.00 Презентація альбому “Галичина. Український зрив”. Готель “Жорж” (пл. Міцкевича, 1).
19.00 Гала-концерт за участі народної артистки України Ніни Матвієнко, скрипаля-віртуоза Олександра Божика, Брії Бреслінг, Оксани Мухи, Павла Табакова та октету “Орфей”. Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)/ (*виділити серед інших)
13 вересня, субота
12.00 “Наш Шевченко”. Розмова з відомим інтелектуалом і журналістом, теле- та радіоведучим Юрієм Макаровим. Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36).
13.00 Легендарна телеведуча Ольга Герасим’юк розповідає про правду і неправду в телеефірі. Перший український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11).
15.00 Зустріч з легендарним українським письменником, лауреатом Шевченківської премії Валерієм Шевчуком. Модератор Андрій Дрозда. Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36).
19.00 Виступи найкращих львівських хорів. Львівський будинок органної та камерної музики (вул. С. Бандери, 8).
19.30 Вечір духовної музики та поезії  від Collegium musicum. Храм Воскресіння Господнього (Городоцька 319-а).
14 вересня, неділя
14.00 Майстер-клас “Український родовід” від Адріани Огорчак. Палац Потоцьких, Голуба зала, (вул. Коперника, 15).
19.30 Вечір духовної музики та поезії  від Collegium musicum. Храм Різдва Пресвятої Богородиці (просп. Червоної Калини, 70).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2830 / 4.1MB / SQL:{query_count}