Актор Алек Болдуїн іде в політику – шлюб із Кім Бесінджер його до всього підготував

Відомий голлівудський актор Алек Болдуїн зайнявся політикою, про що він повідомив під час інтерв’ю американському телебаченню. За його словами, він з дитинства мріяв обійняти виборну посаду. 50-річний актор, говорить, що процес розлучення з голлівудською зіркою Кім Бесінджер і судова тяганина щодо опікунства над донькою Айрленд, зробили його «готовим до роботи з пресою, виборцями і до тиску».

Відомий голлівудський актор Алек Болдуїн зайнявся політикою, про що він повідомив під час  інтерв’ю американському телебаченню. За його словами, він з дитинства мріяв обійняти виборну посаду. 50-річний актор, говорить, що процес розлучення з голлівудською зіркою Кім Бесінджер і судова тяганина щодо опікунства над донькою Айрленд, зробили його «готовим до роботи з пресою, виборцями і до тиску».

Болдуїн вже відомий своєю політичною активністю. Він – ліберал, прихильник демократичної партії. У 2006 році під час інтерв’ю газеті «Нью-Йорк таймс» він заявив, що хотів би стати губернатором свого рідного штату Нью-Йорк. Очевидно, Болдуїна надихнув своїм прикладом Арнольд Шварценеггер, губернатор штату Каліфорнія.

Торік актор опинився у центрі великого медіа-скандалу через повідомлення, яке він залишив на автовідповідачі мобільного телефону 11-річної доньки Айрленд. У цьому записі, який потрапив до рук журналістів, Болдуїн дуже різко висловився на її адресу. Зараз, кажучи про своє бажання зайнятися політичною діяльністю, Болдуїн не змінив тон.

Раніше в одному з інтерв’ю він образив адвоката Бесінджер. На прохання журналістів прокоментувати ці вислови, Болдуїн сказав, що зробив тоді адвокатові колишньої дружини комплімент. «Я був дуже добрим і стриманим», – сказав він. Болдуїн та Бесінджер подали на розлучення у 2001 році. Суддя задовольнив прохання про розірвання шлюбу в лютому 2002 року, проте відтоді колишнє подружжя не припиняє судитися з приводу опіки над донькою. Бесінджер і Болдуїн одружилися у 1993 році. Тривалий час їх вважали ідеальною голлівудською парою. Причиною ж розлучення подружжя стали постійні суперечки.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4213 / 3.98MB / SQL:{query_count}