Сиквелом “Бійцівського клубу” стане графічний роман

Продовження легендарної книги Чака Паланіка вийде у квітні 2015 року

Письменник Чак Паланік розповів подробиці сюжету нового роману, який стане продовженням “Бійцівського клубу”, і анонсував дату його виходу – квітень 2015 року. 
Про це він розповів на зустрічі із шанувальниками своєї творчості в рамках фестивалю Comic-Con, повідомляє The Hollywood Reporter. Нова книга вийде у вигляді графічного роману, що складається з десяти частин. Ілюстраціями займеться художник Кемерон Стюарт.
Зі слів автора, події першого твору постануть з нової точки зору. “Бійцівський клуб” був якимось протестом проти батьків, роздумами про те, чого вони не зробили, і як сини, однолітки героя, намагалися за них триматися. У сиквелі герой знаходить себе в тому ж віці, що його батько, коли син намагався “розгромити” його. Я хочу дослідити, чи може він бути кращим батьком, ніж його власний”, – сказав Паланік.
 Письменник також натякнув, що один із персонажів історії – Тайлер Дерден – може виявитися не тим, ким представлявся в першій книзі. “Тайлер існує впродовж багатьох століть, це не тільки психічне відхилення від норми”, – зазначив він.
“Бійцівський клуб” вийшов у 1994 році, а в 1999-ому на основі роману Девід Фінчер зняв однойменний фільм, який згодом набув статусу культового. У стрічці знялися Едвард Нортон, Бред Пітт і Хелена Бонем-Картер. 
Головний герой книги – типовий представник середнього класу, на якого тисне суспільство і культура споживання, що страждає через безсоння. Він зустрічає торговця милом Тайлера Дердена, який засновує організацію, що займається проведенням підпільних боїв і вандалізмом. Згодом герой розуміє, що Дерден – це частина його підсвідомості.
Gazeta.ua
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.1183 / 4.06MB / SQL:{query_count}