Три новинки від Discursus

Літературна агенція анонсувала підліткову серію книг

Літературна агенція Discursus представляє підліткову серію добрих і мудрих книг. Першими трьома авторами, твори яких ввійшли до неї, стали Дзвінка Матіяш, Михайло Івасько та Галина Рис.
Автором оформлення підліткової серії від Discursus – Володимир Гавриш, а редагували твори Богдана Матіяш, Іван Андрусяк і Марко Павлишин. Пропонуємо читачам “Пошти” ознайомитися з цими виданнями.

Дзвінка Матіяш “День сніговика”

У Медовому місті живе Ірма, яка дуже хоче стати математиком і вчитися в Особ­ливій математичній школі у Великому місті. 
Але вона не знає, що там править жорстокий диктатор, який нищить усі дерева, забороняє людям тримати хатніх тварин, бачити сни і – що найгірше – любити сніг, бо за давнім пророцтвом саме це може знищити владу тирана.
Ірма володіє особливим даром, а виявити його може “перевірка снігом”, яку одного дня проводять в Ірминому місті. І тепер на дівчину чекають випробування, які можна подолати тільки за допомоги друзів та свого особливого дару. Можливо, одного дня на головній площі Великого міста таки виросте сніговик?..

Михайло Івасько “Яловохус”

Учительку звільняють з роботи через буцімто профнепридатність. Та все ж на своєму останньому уроці вона встигає розповісти першокласникам цілком безневинну, здавалося б, казочку. І все б нічого, якби за п’ять років ця казочка круто не змінила її життя! 
А через десять років найкмітливіші учні того класу та їхні друзі намагаються з’ясувати, що ж насправді відбувається в тій казці і які дива чи жахіття приховує химерне слово “яловохус”… У всіх сенсах гостросюжетний роман Михайла Іваська присвячений передовсім темі страждання і можливостям людської психіки його пережити.

Галина Рис “Намалюй мене пташкою”

Головна героїня їде до міста Кондор, щоби навчатися у тамтешній Академії імені Пір’їни літати, співати і плавати. Там вона знаходить нових друзів, нові клопоти і починає по-іншому дивитися на світ. Адже тепер усі рішення доводиться приймати самостійно, без порад батьків та знайомих. Одна з найбільших пригод, що трапляється з дівчиною на першому році навчання, – створення магічного рукопису “Підручника Літання”. 
Професор Орел та пані Серена втаємничують головну героїню у мистецтво книготворення, каліграфії та інтролігації. Події розгортаються в старовинному місті Кондор, у якому живуть птахолюди, замість автівок їздять велосипедами і печуть найсмачніший у світі хліб.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7067 / 4.08MB / SQL:{query_count}