Галерейне літо

Хочете зарядитись позитивними емоціями? “Пошта” радить відвідати яскраві та життєрадісні виставки у “Зеленій канапі” і “Світі кави”

На календарі – кінець червня. А якось не відчувається, правда? Десь подівся той смак літа, веселий настрій, яскраві барви довкола... Та це не діло, бо надворі, хоч і крізь хмари, все ж світить сонце, співають пташки, цвітуть квіти. Тож і нам пора засмакувати літній настрій, як свіжі ягоди.
“А де ж зарядитись тим життєрадісним настроєм?” – спитаєте ви. “Пошта” підкаже – у львівських галереях. Саме там і саме зараз можна зібрати букет, а радше цілий оберемок, позитивних вражень! І за ними не треба йти за тридев’ять земель – варто лише прогулятися центром нашого чудового міста. 
Якщо, до прикладу, випадково проходитимете вулицею Вірменською – загляньте у арт-галерею “Зелена канапа”. Там на вас чекає чудова добірка робіт Ольги Турецької, створених у техніці ф’юзинг. Виставку мисткиня назвала “Дві душі”,  і невипадково. Бо, попри всю душу, яку (одразу ж це відчуєте) художниця вклала у кожну деталь своїх робіт, вам відкриється ще й душа, характер і життя... скла. 
“Це постійна співпраця з матеріалом, ти ніби спілкуєшся з ним, деколи на нього сердишся, деколи ним захоплюєшся. У  випадку такої “співпраці” не все залежить від художника, – каже Ольга Турецька. – Щоразу, коли відкривається муфельна піч для випалювання скла, існує момент несподіванки. Не можна бути впевненим у тому, що вийде саме те, що ти задумав… І постійно запитуєш себе:  як цього разу поведеться скло?”
Якщо ж вам видасться замало вражень від споглядання її різнобарвних панно, світильників і веселих композицій зі скла, добрати літнього настрою радимо у “Світі кави”. Саме там, на другому поверсі однієї з найвідоміших львівських кав’ярень, розмістились живописні миті-спогади про сонячну Італію талановитої художниці Олени Онуфріїв Kiss and fly. 
Поціновувачі творчості цієї мисткині та красивої жінки уже встигли насолодитися світлими пейзажами та соковитими квітковими композиціями, які здаються такими живими, справжніми, пахучими. Проте, на жаль, через складну ситуацію в країні авторка цих робіт вирішила проводити виставку без гучного відкриття. Отож, у інтернет-просторі інформації про Kiss and fly фактично немає, окрім, звичайно, захоплених відгуків відвідувачів кав’ярні у соцмережах… 
Тож, аби виправити таку несправедливість, ми розповідаємо вам про цю виставку, ділимось кількома фотографіями літніх полотен і гадаємо, що ноги вас самі понесуть за більшою порцією позитиву.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6483 / 4.08MB / SQL:{query_count}