Велике дитяче свято казок

У неділю в Парку культури ім. Б. Хмельницького відбудеться ІІ Загальноміське свято казок

У Львові 18 травня, з 12.00 до 17.00 у Центральному парку культури  і відпочинку ім. Б. Хмельницького відбудеться ІІ Загальноміське свято казок. Як зазначають організатори заходу, це буде сімейне свято зі спортивними атракціями та творчими майстер-класами.
Заплановано роботу 20-ти казкових майданчиків, буде задіяна сцена, де дитячі клуби Львова показуватимуть свої творчі виступи. Зокрема, серед запрошених гостей ляльковий театр із виставою “По щучому велінню”, яку можна буде подивитися о 15.00.
Казкові герої запросять дітей взяти участь у творчих майстер-класах, пограти в рухливі ігри, пройти естафети, розгадати головоломки. 
“Мета свята – промоція через казкову тематику активного способу життя і корисного дитячого дозвілля. Кожна казка пропонуватиме відвідувачам розвагу зі спортивним чи з творчим аспектом. Дату свята обрано невипадково, адже цього тижня в четвер відзначають День сім’ї, тому і у львів’ян також буде можливість провести цікавий сімейний вихідний із улюбленими казками”, – розповідає Ольга Каспришин, координатор діяльності дитячих клубів Львова управління сім’ї, молоді та спорту міськради.
Вихованці дитячих клубів Львова підготували казкові міні-історії. Також маленькі відвідувачі свята зможуть власноруч зробити персонажів і отримати казкові вітання на творчих майстер-класах від дитячих клубів міста. 
Як зазначають організатори заходу, усі, хто прийде на свято в костюмі свого улюбленого казкового героя, отримають подарунки. Вхід на усі атракції та майстер-класи – безкоштовний.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6406 / 4.07MB / SQL:{query_count}