Те, що об’єднує людей

“Піккардійська терція” вирушає в концертний тур містами сходу і півдня України

Із середини травня вокальна формація “Піккардійська терція” побуває з концертною програмою “Найкраще” в майже десяти містах Східної та Південної України. 
У гастрольному графіку чоловічого акапельного гурту – Полтава (15 травня, палац дозвілля “Листопад”), Суми (16 травня, театр ім. М. Щепкіна), Луганськ (17 травня, Палац культури ім. В. Леніна), Донецьк (18 травня, Центр слов’янської культури), Маріуполь (19 травня, Драматичний театр), Запоріжжя (20 травня, концертний зал ім. М. Глінки), Дніпропетровськ (21 травня, театр ім. М. Горького), Кривий Ріг (22 травня, театр ім. Т. Шевченка) та Миколаїв (23 травня, концерт-хол “Юність”).
Двогодинна програма “піккардійців” – це пісенна мандрівка 22-річною творчістю колективу, різножанровою і багатогранною. Спеціально для концертного туру сходом і півднем України “Терція” дала друге життя пісням, які нечасто виконує на великій сцені, – “Гуцулія. Тіні забутих предків”, “Вперто іди”, “Туман яром”… 
Відбудеться кілька прем’єр, зокрема “Утоптала стежечку” та “Ой по горі роман цвіте” на вірші Тараса Шевченка. Звучатимуть і пісні на вірші Богдана-Ігоря Антонича, твори легендарного Володимира Івасюка. А ще композиції, які увійдуть у новий, одинадцятий за ліком студійний альбом “Терції”. І звісно ж, не обійдеться без хітів, які разом із секстетом хором співають по всій Україні: “Старенький трамвай”, “Пустельник”, “Спомин”…
“Зараз кожен робить для України те, що може, – каже художній керівник “Піккардійської терції” Володимир Якимець. – Музика – це те, що об’єднує людей. Особливо в Україні. Бо українська музика – це українська душа. Ми вже не раз об’їздили з концертами всю Україну: від Ужгорода  до Луганська, від Чернігова до Одеси. І щоразу бачили одне – усюди в Україні живуть щирі та хороші люди. До них “піккардійці”  їдуть зі своїми концертами, зі щирими й відкритими душами”.
А 28 листопада вокальна формація “Піккардійська терція” дасть великий сольний концерт у Києві. Місце зустрічі меломанів із легендарним акапельним колективом – Жовтневий палац.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.1933 / 4.07MB / SQL:{query_count}