Нагороди для львів’ян

Броніслав Коморовський удостоїв трьох жителів нашого міста високих державних відзнак

У п’ятницю, 2 травня, в Польщі відзначали День Полонії і поляків за кордоном (Dzien Polonii i Polakow za Granica). З цієї нагоди у президентському палаці відбувся урочистий прийом, під час якого президент Польщі Броніслав Коморовський вручив понад два десятки державних нагород.
Відзнаки того дня отримали талановиті люди, які активно популяризують Польщу та польську культуру за кордоном. Серед них було й троє львів’ян – багаторічний директор Польського народного театру у Львові Збігнєв Хшановський, директор Львівської обласної філармонії Володимир Сивохіп та відома львівська піаністка Маріанна Гумецька. 
Броніслав Коморовський особисто нагородив їх орденами “За заслуги перед Республікою Польща” ІІІ ступеня (Командор) і V ступеня (Кавалер) відповідно. “У цей важливий момент ми можемо подякувати від імені нашої Батьківщини співвітчизникам, які розсіяні по цілому світу, не тільки за підтримку Польщі, але й за їх внесок у польську культуру та її популяризацію”, – сказав президент під час церемонії. 
Броніслав Коморовський висловив упевненість, що сума досягнень кожного з нагороджених створила хороший імідж для його країни в очах світу. Подія мала чудове артистичне оформлення, а саме концерт академічного молодіжного симфонічного оркестру “INSO-Львів” Львівської філармонії під орудою Фахраддіна Керимова (Азербайджан) з чудовими виступами піаністів Маріанни Гумецької (Україна) та Фахрада Бадалбейлі (Азербайджан). Публіка, зібрана у Варшавському президентському палаці, послухала твори Ігнатія-Яна Падеревського (Польща), Мирослава Скорика (Україна), а також Фікрета Амірова та Ельміри Назірової (Азербайджан).
Маючи відповідну нагоду, директор Львівської обласної філармонії Володимир Сивохіп подякував польському народу за історичну підтримку українців у важкий для нашої держави час випробувань протягом останніх місяців.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.2394 / 4.07MB / SQL:{query_count}