Коли у світі є гармонія...

Обидва концерти Павла Табакова у рідному місті зібрали аншлаг у Львівській oпері

фото: Євген Кравс
Зізнаюсь: хоч я й очікувала концерту Павла Табакова, але до останнього не вірилось у те, що виступ таки відбудеться. Чому? Бо час зараз такий, усі на Майданах, виконавці й гурти масово відміняють задовго заплановані та анонсовані події... 
Тому насправді втішилась, упевнившись, що обидва концерти у Львівській опері таки відбудуться. А увійшовши до зали театру, була вельми подивована, адже попри те, що чи не увесь Львів зараз майданує, вільних місць практично не було. 
Виступами у рідному місті володар титулу “Голос країни”  завершував великий концертний тур Україною у підтримку  останнього на сьогодні альбому “Мій світ”. Тож напевно відчував чималу відповідальність, адже своїх здивувати найскладніше. Але, як на мене, співаку це вдалося! З першої до останньої ноти двогодинного концерту Павло тримав увагу залу, дивуючи навіть там, де здавалося це не можливо. Цікаво, що йому підспівували не лише глядачі, які, як виявилося, добре знають чи не усі пісні, але й друзі-виконавці: учасники вокальної формації “Піккардійська терція”, Оксана Муха, Олександр та Юлія Божики, американка Брія Блессінг – і це тільки ті, кого мені вдалося помітити. 

фото: Євген Кравс
Та й як же мовчати, коли довкола стільки емоцій, щирості, відвертості, любові... і не тільки! Павло Табаков того вечора відкрив нам свій ідеальний музичний світ, у якому романтика гармонійно поєдналась із драйвом, рок із блюзом, класика із новинками. 
До слова, концерти у нашому місті не обійшлись без ексклюзиву – двох найновіших творінь. Як справжній українець і свідомий громадянин, Павло не міг залишатись осторонь подій у країні. Відтак буквально тиждень тому він написав пісню “Україно, матінко моя”. Вперше заспівав її на львівському Євромайдані буквально тиждень тому, а музику до неї співак-композитор написав... за три години до виходу на сцену. 
Другою ж новинкою, яка пролунала зі сцени Львівської опери стала чуттєва “Я не можу тебе забути”. Як на мене, у цієї лаундж-композиції попереду хороше майбутнє і вона неодмінно підкорить чимало сердець давніх фанів і нових слухачів Павла Табакова.
Упродовж концерту  володар титулу “Голос країни”  продемонстрував не лише чудове володіння голосом, але й ще чимало інших талантів. За дві години він встиг: зіграти на трьох різних інструментах – своєму улюбленому домашньому білому роялі, новій гітарі Martin (яку лагідно називає Мартусею) і піаніці Yamaha; заспівати на кількох мовах пісні улюблених Queen і Sting; спробувати себе у ролі Миколайка і подарувати маленькій глядачці книжечку “Казки під подушку”, одну з історій для якої написав сам співак.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8549 / 4.09MB / SQL:{query_count}