Мистецький скарб міста

Учора відкрили виставку “За записом часу: реставрація творів у Національному музеї у Львові ім. А. Шептицького”

На ній представлений творчий доробок художників-реставраторів графічного мистецтва, темперного живопису, олійного малярства, художньої тканини, поліхромної скульптури та декоративної різьби. 
Реставратори темперного малярства презентували раритети із музейної колекції, більшість з яких дотепер не публікувалися і не експонувалися. Серед творів майстерні олійного живопису виняткової уваги заслуговують натюрморт “Заєць і птахи”, “Портрет дами з діадемою”, “Портрет духівника” та інші. 
Окрім творів класиків українського образотворчого мистецтва – Тараса Шевченка, Івана Труша, Святослава Гординського, Модеста Сосенка, цьогорічну експозицію графіки поповнили роботи всесвітньо відомих митців Сходу – Хіросіге Утагави та Масанбоу Кітао, а також ескіз “Воскресіння Лазаря” видатного італійського майстра ХVI ст. Тінторетто (Якопо Робусті). Майстерня реставрації тканини представила на виставці унікальні пам’ятки сакрального та народного мистецтва, зокрема, відреставровані антипедії другої половини ХVІІІ ст. 
Окрім цього, тут презентували твори, що належать до львівської школи скульптури ХVІІІ ст., відомої високим мистецьким рівнем далеко за межами регіону.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4199 / 4.05MB / SQL:{query_count}