Rizups відсвяткував день народження на сцені

У львівському Палаці культури ім. Г. Хоткевича український хіп-хоп-гурт Rizups відзначив концертом свої уродини

Більш ніж дві години хлопці дарували власні композиції та енергетику своїм фанатам. Ефектні постановки, оригінальні й неординарні гості, музика, що бере за живе, – все це було на святкуванні шестиріччя гурту. Понад десяток композицій пролунало зі сцени, на яку хлопці виходили ще в дитинстві, тож вирішили святкувати день народження свого гурту саме тут. 
Шанувальників Rizups зібрав повний зал, у якому панувала тепла атмосфера: протягом двох годин фанати підспівували, пританцьовували і гучно плескали своїм кумирам. Серед глядачів – більшість молоді, але траплялися й діти та люди поважного віку. Хлопці пояснюють це тим, що не заганяють себе в жодні рамки, їхня музика доступна всім. Вони, напевне, один з небагатьох молодіжних гуртів, а тим паче хіп-хопових, музика яких не лише не шкодить, а й корисна юним слухачам. 
На дні народженні Rizups дивували відданих шанувальників не лише своїм співом – вони запросили друзів: “Малюночком”, запальними танцями і харизмою підкорював зал фіналіст “Х-фактора 3” Дмитро Сисоєв; по-новому розкрилася Віолетта Козакова (також фіналістка цього телепроекту); співати з Rizups кілька разів виходив В’ячеслав Єфремов. 
Впродовж усього концерту хлопці дивували публіку. Не секрет, що щирість – фішка цього гурту. Наприкінці усіх присутніх чекав найбільший сюрприз – “святковий торт” (як назвали його самі учасники гурту), а якщо серйозно – дебютний кліп на пісню “Проти всіх стихій”. Хас і Марік дуже просили утриматися від знімання і викладання в мережу свого дітища, бо хочуть зробити це самі!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4415 / 3.96MB / SQL:{query_count}