Кіно з краю світу

У львівському Палаці мистецтв можна подивитися найцікавіші ірландські короткометражки, запропоновані мистецькою формацією Wiz-Art

У четвер, 7 листопада, о 19.00 та 21.00 у львівському Палаці мистецтв формація Wiz-Art представить добірку найцікавіших короткометражних стрічок останніх років з країни, що на краю світу, – Ірландії.
Натхненні природою, яка оточує, з любов’ю до своєї землі ірландські режисери презентують фільми, в яких розкриваються важливі для них і зрозумілі усім проблеми нерозділеного кохання (“Пігулка проти кохання”), розмаїтих фобій (“Страх літати” і “Басейн”) та питання тотального споживацтва (“Навчитись ловити рибу”). Не обійдеться й без дотепних історій, зокрема, фільму “Закоханість” – про хлопчика, який хоче одружитись зі своєю вчителькою, а також кінострічки “Ніцше №5”, у якій  в словесну дуель вступають молодий інтелектуал та говірка перукарка.
Глибиною вражають документальні роботи “Стаючи чоловіками” – про розваги дублінських хлопчаків і “Два добрі колеса” – про ветеранів-велосипедистів з ірландської околиці.
Цікаво, що в цій північній країні живуть аж 10% усіх рудих на нашій планеті – це другий найбільший показник після Шотландії. Беручи до уваги той факт, організатори показів пропонують безкоштовний вхід усім рудоволосим львів’янам (для решти вартість вхідного квитка – 25 грн).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7340 / 4.05MB / SQL:{query_count}