Її величність Сукня

Українські та зарубіжні дизайнери на 33 Ukrainian Fashion Week склали справжню оду жіночності. Тож приглядайтеся і обирайте найнеобхіднішу річ для свого гардероба в сезоні Весна/літо-2014. Нею буде сукня!

JJ VALAYA (фото: UFW)
Ось і завершився 33-й Ukrainian Fashion Week... Згасло світло на подіумах Мистецького арсеналу, із залів вивітрилися легкі й насичені аромати парфумів разом із їх власницями... 
Але, відгримівши в столиці, українське Свято моди  не минуло безслідно – часточки UFW у вигляді фото, вражень журналістів і модниць, одягу та аксесуарів з найновіших колекцій українських і закордонних дизайнерів розлетілися по світу, немов яскраві метелики. А разом із ними й останні тенденції сезону Весна/літо-2014. 

BICHOLLA (фото: UFW)
У попередніх числах “Пошта” розповідала про одну з течій, запропонованих дизайнерами на 33 Ukrainian Fashion Week , а саме “геометрію моди”. Тепер відкриємо нашим читачам не менш яскраву, важливу і давно очікувану тенденцію – повернення до гардеробів найжіночнішого одягу – її величності Сукні. В колекціях, представлених на UFW, їх чимало. Ба більше, усі вони особливі, не схожі одна на одну, унікальні, як і ми, жінки.
Отож, в наступному сезоні Весна/літо-2014 з легкої руки дизайнерів представниці прекрасної статі красуватимуться на вулицях у чарівливому і спокусливому вбранні – немов зірки на червоних килимових доріжках кінофестивалів. Що ж саме пропонують нам модельєри?
Гість із Грузії Бічолла Тетрадзе представив на Ukrainian Fashion Week жіночну колекцію власного бренда BICHOLLA. Його сукні (переважно чорного і червоного кольорів) є ідеальними для створення пристрасного й відвертого образу. Темою і головною героїнею нової колекції дизайнера стала мексиканська художниця Фріда Кало.

Iryna Dil (фото: UFW)
А от індійський кутюр’є JJ VALAYA пропонує українкам придивитися до етнічних мотивів своєї батьківщини та Іспанії. Над створенням однієї сукні він зазвичай працює 4-5 місяців і коштує вона майже 50 тисяч доларів. Етніка є неодмінною складовою моделей JJ VALAYA, а побувавши в нашій країні, дизайнер пообіцяв: одна з наступних колекцій об’єднає культури України та Індії.
Наші національні мотиви помітні й у зразках з колекції львів’янки Олени Даць. Вона вміло використала фрагмент вишивки, який став яскравим акцентом її шикарних суконь. Хтозна, може, на відкритті одного з кінофестивалів ми ще побачимо це вбрання, адже Олена Даць – чи не єдина українська дизайнерка, роботи якої вподобали знані у світі акторки.
В сезоні Весна/літо-2014 жінка має бути сексуальною: зодягненою в мереживо, шифон. Про це заявляє Юлія Айсіна колекцією “В ім’я троянди”. Її сукні (переважно синього кольору) вдало підкреслюють фігуру і спокушають одразу ж.
Ми маємо бути красивими будь-якої миті життя. Керуючись цим принципом, Elena GOLETS запропонувала поєднати сукню з капелюшком... для сафарі! Тему капелюшків підтримала й Ольга Тімкова-Ляховська.  Щоправда, у дизайнера вони чомусь виготовлені з фетру. Дивний вибір матеріалу – як на теплу пору року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0737 / 4.13MB / SQL:{query_count}