“Прогулянка” Маестро

В нашому місті презентують компакт-диск із біографією та маловідомими творами Мирослава Скорика

У вівторок, 22 жовтня, у Львівській філармонії в рамках Тижня музики Мирослава Скорика представлять компакт-диск “Прогулянка” з біографією композитора. 
У ній ідеться про передумови, які надихнули маестро на творчу працю в різних музичних напрямках. Окрім цього, львів’яни та гості міста, які прийдуть до філармонії цього вечора, зможуть почути 14 композицій Мирослава Скорика, написаних у різні періоди його творчості, які також ввійшли до компакт-диска. 
В концерті візьмуть участь піаністи Йожеф Єрмінь, Оксана Рапіта і Мирослав Драган. Акомпануватиме солістам струнний склад Академічного молодіжного симфонічного оркестру “INSO-Львів”, а соло на фортепіано виконає Мирослав Скорик. У програмі заходу – його маловідомі твори: джазові п’єси і танцювальна музика 60-х, джазові обробки Бетховена, оригінальні композиції, в яких поєднані класичні, джазові та фольклорні мотиви. 
“Екстравагантні п’єси, відтворені на диску, – це прояв ностальгії. Для композитора, який пройшов піввіковий творчий шлях, це повернення до захоплень юності, до радості джазового музикування, це потреба збереження вічної творчої молодості, – стверджує музикознавець Любов Кияновська. – Це “Прогулянка” не лише джазова, а й “Прогулянка” музикою, історією життя маестро”.
Ідея створення компакт-диска  – відкрити Мирослава Скорика як джазового композитора – виникла кілька років тому. Але роботу над ним розпочали тільки цього року на початку літа. В одному диску вдалося поєднати і якісний звук, і відео, і велику кількість виконавців. Музичні твори записали по-сучасному, аби передати унікальний почерк композитора. Після презентації у Львові  “Прогулянку” планують представити й у інших містах України, а також перекласти англійською та іспанською.
Проект створили Львівська обласна філармонія, Академічний молодіжний симфонічний оркестр “INSO-Львів”, студія “Медіа-центр”, студія звукозапису “Живий Звук Рекордс”, Концепт мастеринг Іван “Пегас”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7329 / 4.07MB / SQL:{query_count}