“Світоч” оголошує конкурс для композиторів

Напередодні Першого міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси “Світоч” пропонує українським композиторам написати мелодію зі смаком шоколаду

Знавці стверджують, що кожна нота має свій неповторний смак. Напередодні Першого міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси, який відбуватиметься у Львові з 24 жовтня по 3 листопада, голов­ний партнер події – торгова марка “Світоч” пропонує українським композиторам написати мелодію зі смаком шоколаду. 
Музичний  твір стане візитною карткою конкурсу, а його автор отримає грошову нагороду. Конкурс проводиться в номінації “Твір для скрипки у супроводі камерного оркестру або фортепіано”. 
Узяти участь в конкурсі “Солодка мелодія для скрипки” можуть громадяни України віком від 18 до 40 років. До участі допускаються твори, що не виконувалися публічно, не публікувалися видавництвами та не отримували премій  на інших конкурсах. 
Зареєструватися для участі, подати свої твори та ознайомитись із детальними умовами конкурсу  можна на сайті: http://olehkrysa-competition.com/svitoch/.
На переможця чекає грошовий приз та виконання твору-переможця в рамках завершального гала-концерту Міжнародного конкурсу скрипалів 3 листопада 2013 року в Львівській філармонії.
Анатолій Шумський
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3030 / 4.07MB / SQL:{query_count}