Дім як джерело натхнення

“Зелена канапа” і Наталія Бартків запрошують на “Солодку втечу”

фото: Андрій Польовий
Якщо у вас є справжній дім, а не просто житло, то цей простір стає для вас не лише стінами, а й захисником позитивних емоцій, вашою фортецею, в якій і стіни допомагають. Де б ви не були, коли повертаєтесь додому, вам тут краще.

 
Для сприйнятливої натури – естетки і художниці Наталії Бартків дім ще й місце для “Солодкої втечі”. Саме таку назву має нова виставка мисткині, яку днями відкрили у арт-галереї “Зелена канапа” і яка триватиме до 3 листопада. Творчість Наталі сміливо можна віднести до напряму інтимізм, що характеризується зображенням інтимних, “домашніх” сюжетних сцен.
В картини художниці хочеться потрапити, як у альтернативну реальність, щоб утекти від брутальності буття в місця відпочинку затишних, теплих осель, де витає аромат свіжої випічки, щебечуть домашні пташки, посеред натюрморту з чарівливим посудом стоять складені пірамідки з фруктів, в умивальнику – букет квітів, зірваних у власному вічнозеленому саду, а з балкона видно море…
Попередня виставка Наталії Бартків, яка почала малювати лиш у 2004-му, відбулась у тій же “Зеленій канапі” два роки тому. Тоді художниці вдалось здобути повагу мистецького світу Львова і любов шанувальників її творчості, які могли пам’ятати її ще й завдяки сольним виставкам у  “Світі кави” та “Віденських булочках”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1395 / 4.07MB / SQL:{query_count}