Живопис “Без ГМО”

У Львові триває виставка полуничних робіт Наталії Шуст-Цимбалюк

У “Кав’ярні Леваковського” (донедавна відомій як “Віденські булочки” на площі Катедральній, 3) до 6 листопада можна оглянути незвичну виставку живопису Наталії Шуст-Цимбалюк “Без ГМО”, яка представляє на розсуд публіки серію полотен із зображенням полуниць як предмета змальовування. 
Макронатюрморти, виконані як у реалістичній, так і в сюрреалістичній манерах, досліджують форму, фактуру, колір, смак, запах зображених ягід. Картини Наталії стверджують текстуру звичного продукту – полуниць та водночас піддають сумніву реальність побаченого. 
Зі слів самої художниці, серія “Без ГМО” і полуниці, що виходять за межі реального, є певним відображенням її внутрішніх антагоністичних настроїв. “Малювати полуниці я не планувала і певні концепції не укладала – це відбулось спонтанно і... просто, так, ніби я це вже робила. Під час завершення першої роботи розуміла, що маю потребу в продовженні – так створилась серія, – каже мисткиня. – З початком процесу прийшло відчуття піднесення, ніби соковитість цієї ягоди наповнила мене чимось фантастичним, не відомим до цього”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.7361 / 4.05MB / SQL:{query_count}