Єднання через музику

У Львові відбудеться незвичний концерт унікальних гуртів з Польщі та України

В четвер, 10 жовтня, о 19.00 у клубі The Gas Station в рамках Міжнародного фестивалю Art Meetings дадуть спільний концерт гурти Zapaska (UA) і Pustki (PL). 
Zapaska – це дует Яніни Шпачинської та Павла Нечитайла, який працює у напрямку інді-поп, міксуючи популярні стилі у власній наївно-мінімалістичній манері. Вони створюють музику, використовуючи традиційні інструменти різних народів світу, а також електронні. В доробку Zapaska, у основі якого переважно українські мелодії, можна почути й вплив року, хіп-хопу і фольктроніки. З часу заснування в 2009 році гурт випустив два міні-альбоми: LANKA та Translitom (вийшов у мережі на молодому українському лейблі XXX Waves). 
Дует постійно змінюється, збагачуючи власне звучання, проте кришталево чисте поєднання звуків залишається стабільним. Zapaska активно виступає в Україні та за кордоном, і ці концерти завжди перевершують усі сподівання тієї частини публіки, що знає дует тільки зі студійних записів.
Pustki – це взагалі гурт-таємниця у своїй музичній сфері. Попри 14 років досвіду відчутних на бездоганно підготовлених виступів, з кожним наступним диском він звучить щораз свіжіше. Учасники гурту пройшли через кілька змін складу, випустили 5 альбомів, добре сприйнятих і публікою, і критиками, та DVD з найменшим у світі концертом, створили кілька саундтреків до незалежних фільмів. 
Їх музику можна окреслити як мелодійний мінімалістичний інді-рок з класичним вокалом. На дисках гурту почуєте цілий діапазон інспірацій: від гаражного протопанку через cold wave до імпровізованого екстатичного прог-року. Гурт готує новий альбом, прем’єра якого запланована в жовтні. Тож не дивуйтесь, якщо він вас знову чимось приємно вразить!
“На цій зустрічі найцікавішим буде зіткнення двох культур, двох мов, різних музичних напрямів”, – кажуть музиканти Pustki, які під час  Art Meetings виступатимуть двічі. Окрім виступу з українськими колегами у Львові, група дасть концерт 12 жовтня у Києві. В столиці України Pustki будуть на сцені разом із польським Paristetris та естонським Sibyl Vane.
Гурт у захваті від ідеї співпраці з українською командою. “Zapaska поєднує у своїй творчості елементи музики фольклорної та сучасний підхід до звучання і аранжування. Присутні в них еклектизм та меланхолія дають нам відчуття єдності, – пояснюють музиканти. – Не можемо дочекатися спільних проб та ефектів наших зустрічей”.
До слова, 10 жовтня у Львові виступить Art Meetings Orchestra – група польсько-українських музикантів, зібраних спеціально для цього проекту відомим трубачем Пйотром “Дамасом” Дамасевичем. Квитки на концерт можна придбати у галереї “Правда Б” (вул. Вірменська, 25). Вартість: попередній продаж – 35 грн; у день виступу – 50 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6337 / 4.07MB / SQL:{query_count}