Вранці змайстрували, ввечері зіграли

Львівські школярі робитимуть небачені музичні інструменти з… будматеріалів та велосипедних коліс

Унікальний проект – музична майстерня під назвою BEATS4KIDS – розпочнеться наступного тижня в міському Палаці культури ім. Гната Хоткевича. Його керівником є польський музикант Міхал Літвінєц, співавтор уже відомого львів’янам аудіоперфомансу, що здобув світову славу, STOLIK/THE TABLE.
Львівські школярі завдяки BEATS4KIDS стануть учасниками музичної пригоди, в ході якої спершу створюватимуть небачені музичні інструменти, а потім ще й зіграють на них.
Зустріч розпочнеться з навчання. Дітям пояснять і покажуть, як робити музичні інструменти зі звичних та незвичних предметів – цвяхів, шурупів, трубок, пластикових пляшок, скляного посуду, велосипедних коліс тощо. Міхал перетвориться на конструктора складних і фантастичних музичних приладів, а діти будуть його підмайстрами.
Потім він стане диригентом, а підмайстри покажуть себе як музиканти неповторного оркестру та виступлять на справжній сцені. Під час концерту новоствореного дитячого ансамблю дорослі матимуть змогу переконатися, що справжня музика ніколи не перестає бути грою.
Концерт відбудеться у четвер, 10 жовтня, о 17.00 в міському Палаці культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1). Вхід вільний. Проект організовують в рамках Міжнародного фестивалю Art Meetings.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7979 / 4.05MB / SQL:{query_count}