Ще трошки літа... мистецького

“Пошта” радить покращувати непевний осінній настрій відвідинами виставок живопису

фото: Андрій Польовий
Осінь – найкраща пора року у Львові. Скроплені дощем вулиці, дерева, вкриті позолотою, особливо пасують нашому місту. Але осінь – це й час суму, меланхолії... Літо минуло, а з ним – і цікаві мандри, веселі пригоди, кольорові мрії… Треба знову працювати: повертатися до лекцій і уроків, щоранку бігти на роботу через дощове і холодне місто. Як тут не сумувати?.. 
Але позбутися такого настрою досить легко – варто й далі тішити себе приємними дрібничками, які прикрашають наші схожі один на одного будні. Наприклад, звернутися до мистецтва. Аби розфарбувати сірі дощові дні, піти на гарну виставку. 

фото: Андрій Польовий
На щастя, їх у нашому місті не бракує. Зокрема, у галереї “Дзиґа” до 9 жовтня можна подивитися на спільний проект “Вільно Art”, створений подружжям митців – Лесею Квик і Василем Флудом. До експозиції ввійшли різні за формою, але об’єднані однією ідеєю роботи: емоційні та яскраві живописні полотна дружини-художниці та стримані функціональні об’єкти чоловіка-дизайнера.
Неподалік “Дзиґи”, на тій же вулиці Вірменській, у арт-галереї “Зелена канапа” розмістилась зовсім інша за духом і настроями виставка живопису (триватиме до 13 жовтня). Зі стін древньої кам’яниці, немов магічні портали, на нас дивляться 20 українських пейзажів львівської художниці Ольги Кваші. Варто лише зупинитися біля того, який вам до настрою і до вподоби. А такий обов’язково знайдеться! Тут і Львів, і Луцьк, і Карпати. Розлогі степи і річки Полтавщини. Всі ці роботи, що на перший погляд зовсім не схожі, пронизані любов’ю до своєї країни, теплом і дитячим захопленням.
Тож не піддавайтеся непевній осінній погоді, яка усіма своїми проявами налаштовує на мінорний лад... Краще подаруйте собі ще трошки літа, поринувши у яскравий і емоційний світ мистецтва.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.1941 / 4.07MB / SQL:{query_count}