Ліричне повернення

Побачив світ фотоальбом "Вернись із спогадів...", присвячений Володимирові Івасюку

Побачив світ фотоальбом "Вернись із спогадів...", присвячений Володимирові Івасюку

ivasuk.jpg 

Понад п'ять років плекав альбом "Вернись із спогадів..." відомий львівський фотомитець Любомир Криса. Власне плекав - із особливими відчуттями, адже присвячував цю роботу близькому другу й родичу, батькові української пісні Володимирові Івасюку. Одного разу видання вже готували до друку, та напередодні збанкрутувала сама фірма-видавець. Альбом довго доповнювався, доопрацьовувався, чекав свого часу...

Від сьогодні фотоповість "Вернись із спогадів..." можна придбати й у львівських книгарнях. Про це повідомили вчора журналістів автори та меценати проекту. Що­правда, з накладу 3 тисячі примірників значну частину просто роздадуть: бібліотекам, музею В.Івасюка в Чернівцях, а також усім причетним до видання цієї книги. Адже, за словами одного із співзасновників ГО "Мистецький фонд короля Данила", яке суттєво спричинилося до того, щоб видання побачило світ, Степана Кубіва, видатки на проект були б значно більшими, коли б не ентузіазм багатьох людей. Видання підтримав і благодійний фонд "Гуманітарні ініціативи", а друк узяв на себе видавничий дім "Укрпол".

Та, звісно ж, промоторами цього проекту виступили сестра Володимира Івасюка Галина та її чоловік Любомир Криса. Вони вже мріють і про його продовження. А у Львові все частіше говорять про створення Музею української пісні.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9906 / 4.06MB / SQL:{query_count}