Весь світ у серці Львова

У серпні на унікальній фолк-сцені у центрі міста проведуть фестиваль “Етновир”

Наприкінці літа, 21 – 25 серпня, у Львові відбудеться найбільший фольклорний фестиваль України, який збере у нашому місті колективи з багатьох країн світу.
Цього року організатори “Етновиру” обіцяють справжню екзотику. До приїзду учасників на головній площі міста перед оперним змонтують унікальну фолк-сцену з гігантськими вітряками. “Щорічний фестиваль “Етновир” є головною подією святкувань Дня незалежності України у Львові. Ми очікуємо десять неповторних та екзотичних колективів світу, які презентують всім глядачам свої традиційні танці. Для них ми складемо не тільки цікаву програму виступів, а й збудуємо на головній площі міста унікальну фолк-сцену, якої ще не було у Львові. Нова сцена максимально впишеться в архітектуру міста, природними декораціями для концертів стануть будівля Львівської опери та фонтан”, – розповів президент ГО “Етновир” Андрій Сидор.
Для реалізації цього проекту організатори залучать фахівців, які змонтують сцену, що враховуватиме особливості ландшафту площі перед оперним та фольклорну тематику фестивалю. Цього року символом фестивалю стануть вітряки, якими декорують унікальну сцену. Вперше участь у Міжнародному фольклорному фестивалі “Етновир” беруть колективи із США (Гаваї), Венесуели, Сербії і Непалу. Також до них приєднаються колективи з Індії, Туреччини, Польщі та три українські діаспори з Канади й Аргентини – країн, представники яких вже брали участь у фестивалі.
Нагадаємо, що упродовж фестивалю відбуваються колоритні виступи колективів, вражаючі марш-паради учасників головними вулицями міста, презентація кухні народів світу. У теплій атмосфері пройдуть вечори дружби і танцювальні майстер-класи.
Міжнародний фольклорний фестиваль “Етновир” відбувається під егідою Міжнародної ради організацій фестивалів фольклору і традиційних мистецтв (CIOFF®) при ЮНЕСКО та Міжнародної організації народної творчості (IOV).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0466 / 4.08MB / SQL:{query_count}