Нумо фестивалити!

19 – 21 липня у Бродівському районі відбудеться етнофестиваль “Підкамінь-2013”

Фестиваль “Підкамінь” запрошує гостей уже сьомий рік поспіль. Відбудеться це чарівне дійство в однойменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей. Тут ви зможете послухати улюблені гурти, поспілкуватися з письменниками, навчитися співати, навіть одружитися. 
Головною метою фестивалю є привернення уваги до відбудови громадським коштом пам’яток архітектури і популяризація всього українського – від  сучасної фолькової пісні до національного одягу. На тлі неймовірної природи, монастиря, котрий пережив вічність поціновувачі музики матимуть змогу на власні очі побачити та послухати улюблені гурти – і українські, і зарубіжні.
Подбали організатори фестивалю не лише про музикантів, а й про письменників. На літературній сцені, яка працюватиме 20 та 21 липня, уривки з нових творів зможуть представити не лише імениті автори, а й новачки. Першого дня читатимуть поезію, другого – прозу.
Окрім цього, для учасників літературної сцени готують дві акції: перша – “Вільний мікрофон”, де молоді автори зможуть представити свої твори, друга – “Хвилинка літ бомбардування”, що має на меті своєрідний обмін книжками між учасниками літературної частини та музикантами. 
На сцені фестивалю цього року лише молоді автори. Свій новий роман для молоді “Хмарочос” представить Валентин Терлецький – письменник із Запоріжжя. На свято приїдуть письменники та поети з усієї Вкраїни: Києва, Рівного, Запоріжжя, Ужгорода, Івано-Франківська та Львова.
Голосистих і не дуже “Підкамінь-2013” запрошує долучитися до майстер-класу від фестивального хору “Як умієм, так і пієм”, учасники якого навчатимуть усіх, хто хоче, співу. Як запевняє Ярема Стецик, який кілька років тому започаткував цей хор, жодних музичних здібностей не знадобиться: головне – бажання та вміння працювати в команді. Взяти участь у експерименті може кожен, жодних обмежень щодо віку чи статі немає!
Художнє мистецтво теж не залишиться без уваги. Дівчата із творчого дуету “Дивина звичайна”, які вже другий рік поспіль захоплюються ленд-артом (художня діяльність, об’єктом якої є реальний пейзаж або фрагмент природного середовища), покажуть, як із допомогою ниток, дротів та інших матеріалів можна створити дивовижні речі. Дует представить три проекти – “Деревограй”, “Ниткодім” та “Гілкосипед”.
Вже третій рік поспіль “Підкамінь” запрошує молодят поєднати свої серця у шлюбі. Традицію одружуватися на фестивалі започаткував  Олександр Солонтай – громадський активіст із Закарпаття, який побрався на сцені зі своєю обраницею Олесею. Молоді люди, які хочуть стати подружжям на фестивалі, повинні були подати заяву до селищної ради села Підкамінь до 18 червня.
Проблем із добиранням не буде: 19 – 21 липня зі Львова організують додаткові автобусні рейси Львів – Підкамінь – Львів. Автобуси курсуватимуть в обох напрямках: зі Львова відправлятимуться від площі поблизу Львівської обласної ради (вул. Винниченка, 12) до фестивального поля, а з Підкаменя – від фестивального поля до Львова (вул. Винниченка, 12).

 Програма етнофестивалю “Підкамінь-2013” 
Вечірня сцена
П’ятниця, 19 липня
“Триста8ісім” (Ужгород)
“Йорий Клоц” (Львів)
Svoboda (Росія)
“Пан Пупец” (Івано-Франківськ)
BAndurbaND (Харків)
“КораЛЛі” (Івано-Фран­ківськ)
“Кому вниз” (Київ)

Субота, 20 липня
PAWA (Білорусь)
“Чумацький шлях” (Хме­ль­ницький)
“АСТАРТА” (Київ)
Rock-H (Мукачеве)
Svjata Vatra (Естонія)
“Тартак” (Луцьк)

Неділя, 21 липня
“Друже Музико” (Одеса)
“Як умієм orchestra”
Los Colorados (Тернопіль)
“Цвіт кульбаби” (Івано-Франківськ)
Ot Vinta (Рівне)

Денна сцена
П’ятниця, 19 липня
 “По ту сторону” (Рівне)
 “Вільний погляд” (Залізці)
 “Ясон” (Вінниця)
 “Віскула” (Ковель)
 “Ворст” (Рівне)

Субота , 20 липня

 “Дзвони Сонця” (Городок)
 “Периферія” (Чортків)
 “Інший світ” (Івано-Франківськ)
 “За вікном” (Київ)
 “Кофеін” (Львів) 

Неділя, 21 липня

 “Трієст” (Львів)
 “Різак” (Калуш)
 “Квітка року”, (Львів)
 “SoulMarket” (Івано-Франківськ)

Літературна сцена 
Субота, 20 липня
Томаш Деяк (Ужгород)
Максим Кривцов (Київ)
Марк Оплачко (Рівне)
Тарас Герелюк (Львів)
Вікторія Диkобраз (Рівне)
Катерина Танчак (Івано-Франківськ)
Лука Зайвий (Конотоп)
“Вільний Мікрофон”
“Хвилинка літ бомбардування”
Дмитро Лазуткін (Київ)

Неділя, 21 липня
Олег Куликов (Броди)
Валентин Терлецький (Запоріжжя)
Тарас Возняк (Львів)
Максим Кідрук (Рівне)
Наповнення програми триває!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8330 / 4.11MB / SQL:{query_count}