Невдовзі – фестиваль “Ніч у Львові”

Львівські музеї, галереї, театри і храми знову відчиняють свої двері вночі.

Впродовж трьох днів, 12-14 липня, триватиме фестиваль “Ніч у Львові”. Цього разу на львів’ян та гостей міста чекають понад 200 екскурсій та нічних мистецьких перформансів, інформує прес-служба Львівської міськради. Так, 12-го буде грандіозне театралізоване вогняне дійство від театру “Воскресіння”.
“Ніч у Львові” відбуватиметься вже вчетверте. Буде багато нових заходів. Так, вперше в Італійському дворику актори театру ім. М. Заньковецької зіграють виставу за постановкою Вадима Сікорського. Вхід буде безкоштовний. Також безкоштовними будуть вуличні атракції. Особливістю цьогорічної “Ночі у Львові” буде  те, що ми додаємо дійства в храмах, на вулицях міста. Також додаються ще і нові об’єкти: долучився Національний музей ім. Андрея Шептицького.
Також приєднується Музей М.Грушевського, який проводитиме у себе театралізоване дійство. Також буде безкоштовна екскурсія у кабінет міського голови, яка вперше була відкрита торік. Цього разу її знову проводитиме Ігор Лильо”, – каже  заступник начальника відділу промоції міста Марта Іванишин.
У підземеллях Храму Преображення Господнього на вул. Краківській, 21 відвідувачі побачать Театр тіней “Див” під акомпанемент камерного оркестру. Ще однією точкою на карті підземних нічних екскурсій фестивалю “Ночі у Львові” будуть підвали ратуші. Тут актори театру “Воскресіння” проводитимуть для львів’ян та гостей міста театралізовані екскурсії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5477 / 4.05MB / SQL:{query_count}