Містика циркового мистецтва

З 19 липня до 15 вересня у Львові триватимуть гастролі найбільшого шапіто у Східній Європі Kobzov Circus

Цими вихідними до Кам’янець-Подільського приїхали циркачі з Італії, Франції, Монте-Карло, Угорщини, Росії, Білорусії, України та інших країн світу. А все для того, щоби позмагатись.
У “Квітці на камені” (так називають Кам’янець-Подільський) відбувся  фестиваль “Золотий трюк Кобзова”. Подейкують, що це подія світового масштабу, яка під одним куполом зібрала майстрів циркового мистецтва зі світовими іменами. Серед них відомі артисти, керівники світових цирків, міжнародних циркових фестивалів, фахівці з циркового мистецтва, а також редактори відомих журналів про цирк.
Цирк сам себе спаплюжив, чомусь так сталося… Ходити туди стало нецікаво. А його мета – надихати, щоби після циркового дійства люди виходили з ідеями, які вимагають утілення. Саме цього хочемо досягти ми
Судили досвідчені: Урс Пілс (віце-президент Міжнародного фестивалю циркового мистецтва в Монте-Карло), Фарзана Халілова (гендиректор РосГосЦирка), Фабіо Монтіко (директор Міжнародного циркового фестивалю в м. Латина, Італія) та інші. До Кам’янця-Подільсь­кого на фестиваль приїхала навіть принцеса Монако Стефанія.
“Цирк сам себе спаплюжив, чомусь так сталося… Ходити туди стало нецікаво. А його мета – надихати, щоби після циркового дійства люди виходили з ідеями, які вимагають утілення. Саме цього хочемо досягти ми. І нам це вдається! Ми бачимо захоплення на обличчях. У нас завжди заповнене шапіто”, – каже Микола Кобзов, президент Всеукраїнської громадської організації “ЦСК”.
З 19 липня до 15 вересня у Львові гастролюватиме найбільший цирк-шапіто у Східній Європі Kobzov Circus. До нашого міста він приїде з ексклюзивною програмою Vivat. Проте квитки не з дешевих. Сам Микола Кобзов признається, що ціна їх найвища в Україні – від 100 до 250 гривень.  Де саме напне своє шапіто мандрівний цирк, наразі не відомо – тривають перемовини з місцевою владою.
Окрім шоу, цирк привезе до Львова й цікаві виставки – зоопарк, динопарк юрського періоду, покаже екзотичних тварин.
Львів – Кам’янець-Подільський – Львів
Фото: Вікторія Савіцька, kobzov.ua
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3836 / 4.09MB / SQL:{query_count}