Робімо музику разом!

Щороку 21 червня світ відзначає Свято музики.

Походить воно із Франції і називається Fete de la Musique. Це гра слів і омофон до вислову Faites de la musique! (“Робіть музику!”), що став гаслом участі в святі. Цього року Львів уперше долучиться до такої чудової традиції і також порине у Свято музики.
В той день філармонії, театри, школи, клуби, культурні осередки, громадські організації, кав’ярні, в тому числі й приватні особи, професіонали і аматори організують у просторі  міста відкриті безкоштовні концерти. Саме цим Fete de la Musique відрізняється від інших культурно-музичних заходів. Образ свята творять усі. Музиканти в несподіваний спосіб освоюють публічний простір міста: крім концертів на вже обладнаних майданчиках, дають спонтанні на вулицях, у скверах, парках та інших місцях. А публіка має нагоду пізнати різноманітні музичні стилі, що є актуальними в певній спільноті (субкультурі).
На відміну від звичних музичних фестивалів Fete de la Musique відкритий для професійних і аматорських колективів усіх стилів та напрямків. Тож якщо хочете долучитись до Свята музики у Львові або ж бути внесеним до офіційної програми, зверніться на сайт заходу fetedelamusique.lviv.ua
До участі в акції уже зголосилися 16 колективів. Кожен із них виступатиме у певний час на обраній локації. Об 11.00 у проїзд Крива Липа запрошує неформальне об’єднання поціновувачів клубної музики Mount & Music, а у Дворик церкви Андрія – дует “Віоли” (Володимир Сукоркін і Сергій Матвійчук). О 13.00 біля Домініканського собору виступить духовий квартет Fagotissimo. В той же час, але вже біля пам’ятника Данилові Галицькому, музикуватимуть Володимир Веретельник, Валентин Сударик, Роман Капранов, Іван Прищепа, Олексій Абрамов і Ярослав Жовнірович – учасники колективу Sound Mix Band.
Через півгодини місто заполонять мелодії у виконанні Phoenix Quartet, який успішно дебютував цього року на ХХХІІ “Віртуозах”. А з 15.00 у вир музичних мандрів жителів та гостей Львова запросить піано-рок-гурт “Подорож по вертикалі”. В 16.00 у ротонді парку Франка музикуватимуть Віктор Мартинюк (джембе), Марічка Мартинюк-Кошелінська (бандура) і Данило Ільницький (духові).
Цього дня ви зможете побачити й виступи Fidel Trio Quartet (17.00), церковного хору “Екклесія”(17.00, біля пам’ятника І. Франку), етно-гурту “Трояка ружа” (17.00, Високий Замок), акустик-бенду WilloW (17.00, пл. Ринок , 10), AtmAsfera (17.09 – площа перед оперним театром), “Гич Оркестру” (17.17, Бернарден гарден), Cantabile Orchestra (18.00, біля палацу Потоцьких), ансамблю старовинної музики “Львівські менестрелі” (18.00, поблизу фонтана “Діана”, що на пл. Ринок) і “Миклухи Маклая”(18.00, біля каплиці Боїмів).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4235 / 3.98MB / SQL:{query_count}