Відкрий дитині світ

До 18 червня у Львові триватиме п’ята соціальна фотовиставка

Днями у нашому місті, в ресторані імпровізацій “Грушевський cinema jazz” (проспект Шевченка, 28), у рамках соціального проекту “Відкрий дитині світ” відбулося відкриття п’ятої соціальної виставки
Цей проект появився з ініціативи активних та небайдужих молодих львів’ян, які організовують безплатні фотосесії для вихованців інтернатів, дитячих будинків та інших закладів, де перебувають діти, що опинилась у скрутних життєвих обставинах. Після фотосетів молодь влаштовує виставки фотографій, зроблених під час акцій. Мета проекту – відкрити світові дітей, у котрих тепер не найкращий період в житті, привернути увагу громадськості до їхніх проблем, залучити волонтерів та меценатів. 
На цій п’ятій за ліком виставці представлені фото дітей з неблагополучних родин, які вчаться у кризовому центрі “Діти вулиці” благодійного фонду “Карітас-Львів УГКЦ”. Цей дошкільний заклад заснували в 1999 році. Він забезпечує малюків так званої  “групи ризику” усім необхідним для повноцінного розвитку: чотириразовим харчуванням, медичною, педагогічною та психологічною допомогою. Адреса центру: вул. К. Левицького, 111 (тел. 276-76-37).
До експозиції “Відкрий дитині світ” ввійшли тридцять знімків, зроблених молодим професійним  львівським фотографом Степаном Ярком. Першочерговим завданням виставки є пошук меценатів, котрі зголосяться зробити ремонт дитячої спальні у кризовому центрі. Крім того, у ресторані, в якому експонують роботи, є скринька. До неї кожен може вкинути свою пожертву. Тож не пропустіть нагоди побачити ці дивовижні дитячі образи і долучитись до доброї справи!
Організатор проекту: МГО “Ідеї молоді”, партнери – управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради і ресторан імпровізацій “Грушевський cinema jazz”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4634 / 3.97MB / SQL:{query_count}