Країна дитячих мрій

У фойє Львівської філармонії діти з особливими потребами виставлятимуть свої малюнки

Дітей із особливими потребами не завжди розуміють однолітки, тож дуже часто свої емоції та переживання вони переносять на папір. Щоб донести до львів’ян та гостей міста їхні мрії, нині, 18 квітня, у фойє Львівської філармонії відкриють виставку картин із промовистою назвою “Країна дитячих мрій”.
“Цих заходом хочемо привернути увагу громадськості до проблем таких діток, подолати їхню самотність та сприяти творчому зростанню. Адже ці школярі не можуть вербалізувати власні відчуття та емоції, але дуже вдало це роблять з допомогою образотворчого мистецтва. Спільна праця з однолітками та дорослими збагачує їхній досвід, вчить спільної роботи та спілкування, коригує порушення комунікативної сфери”, – кажуть організатори заходу. 
Авторами робіт є школярі спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату “Довіра”, де навчаються і проходять процес реабілітації діти з обмеженими фізичними чи розумовими здібностями. Понад 220 учнів із дизартрією, алалією, заїканням, ринолалією, загальним недорозвитком мовлення, легкою розумовою відсталістю, ДЦП та розумовою відсталістю, аутизмом щодня мають змогу здобувати знання. 
“Таким дітям важко адекватно дивитися на світ. У них порушене уявлення про цілісну картину світу – сприймають його як розрізнений хаотичний набір елементів. І як результат, не можуть знайти місця в житті, стати повноцінними членами суспільства. Під час занять образотворчим мистецтвом важливо, щоб дитина відчувала успіх у цій справі. Тоді до неї приходить упевненість в собі й у спілкуванні. Успіх у творчості в її психіці несвідомо переноситься й на повсякденне життя”, – пояснюють організатори виставки.
Цього року вони виставлятимуть свої малюнки на тлі музично-театралізованого дійства з використанням мультимедійної презентації на великому екрані. Найбільше картин намалювали учні 7 класу, які за час навчання в цьому закладі змогли розвинути неабиякі творчі здібності, повірили в себе.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
16.2238 / 4.06MB / SQL:{query_count}