«Forbes» склав рейтинг найбагатших топ-моделей. Статки найзаможнішої оцінено у 35 мільйонів доларів

Бразильська топ-модель Жизель Бундхен, яка заробляє 35 млн доларів другий рік поспіль, посіла першу сходинку у рейтингу найбагатших моделей, які склав «Forbes».

Бразильська топ-модель Жизель Бундхен, яка заробляє 35 млн доларів другий рік поспіль, посіла першу сходинку у рейтингу найбагатших моделей, які склав «Forbes».

Незважаючи на те, що контракту 27-річної Бундхен із «Victoria Secret» не було продовжено, цього року вона підписала майже 20 контрактів із іншими фірмами, зокрема, з «Disney», «Nivea» і «Aquscutum». Крім того, її лінія босоніжок, які вона виробляє спільно з компанією «Ipanema», дає їй щорічний прибуток у 6 млн доларів.

На другому місці опинилася 34-річна модель Хайді Клум, річний дохід якої становить 14 млн доларів. Як зазначає «Forbes», мати трьох дітей німкеня Клум все більше йде від світу моди в шоу-бізнес, беручи участь у багатьох реаліті-шоу. Третю cходинку, незважаючи на втрату низки контрактів, посіла 34-річна англійка Кейт Мосс, річний заробіток якої становить 7,5 млн доларів. Минулий рік був затьмарений для Мосс кількома скандалами, пов’язаними з прийомом наркотиків нею та її колишнім другом Пітом Доерті.

Під час складання рейтингу редактори «Forbes» насамперед враховували заробіток моделей, звертаючи увагу на участь у престижних кампаніях, появу на обкладинках відомих журналів, думку перших осіб у модельному бізнесі. До п’ятірки також увійшли Адріана Ліма (7 млн доларів) і голландка Дутцен Крес (6 млн доларів). На шостому місці рейтингу «Forbes» – чешка Кароліна Куркова (5 млн доларів), на сьомому – колишня росіянка, а нині – мешканка Лондона, мати трьох дітей, Наталія Водянова (4,8 млн доларів), на восьмому Керолін Мерфі  – (4,5 млн доларів), на дев’ятому – канадка українського походження Дарина Вербові (3,8 млн доларів), на десятому – Міранда Керр (3,2 млн доларів).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2819 / 3.97MB / SQL:{query_count}