“Хмарочос” попереджає…

Валентин Терлецький представив у Львові нову книжку 

Валентин Терлецький представив у Львові нову книжку 

За сприяння видавництва “Нора-друк” днями у книгарні “Є” відбулася презентація нової книжки “Хмарочос” відомого письменника, музиканта, критика та поета Валентина Терлецького. Під час зустрічі автор розповів про сюжет роману, подробиці написання та прихований підтекст.

“Хмарочос” – це соціально-психологічно-політичний трилер-екшн, написаний більше трьох років тому, коли у нас була інша влада”, – повідомляє письменник.

Валентин Терлецький видає навіть секрет написання книги: “Якось я прокинувся, а в голові була ця книга, повністю роман – зав’язка, розв’язка. Це було для мене дуже дивно. Звісно, потім ще допрацьовував, упродовж чотирьох місяців писав по вісім-десять сторінок на день, а це досить багато”.

У “Хмарочосі” розповідається про країну Юнакію, де живе багато творчих людей (письменники, кіношники, музиканти рок-гурту, художники). Раптом влада тут змінюється, панівним стає інший режим, а з ним починаються обмеження. Вони стосуються, зокрема, тем, які мають право висвітлювати люди творчих професій. Обурившись, сотня найвідоміших митців країни починає боротися за свої права. Через пресу вони звертаються до влади із вимогою упродовж трьох днів скасувати “нововведення”, а в разі невиконання погрожують стрибнути з хмарочоса. 

Незважаючи на такий сюжет, автор роману запевняє: книга не про політику, а про вибір – залишитися людиною з великої літери та спокійно дивитися в очі іншим чи бути “людцем”. Письменник зазначає: “Це роман-попередження суспільству, крик, бо така ситуація може статися у будь-якій країні”.

Валентин Терлецький – не тільки письменник, а й талановитий музикант. Із 1992 року він є солістом рок-гурту “Декаданс”. Під час зустрічі присутні мали змогу послухати музичні твори різних жанрів у його виконанні. Крім того, з вуст автора роману звучали поезії. Кожен охочий міг поставити питання, на які Валентин Терлецький з радістю відповідав.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1347 / 4.07MB / SQL:{query_count}