“Поезія про поезію”

Книгарня “Є” відсвяткувала Всесвітній день поезії

Книгарня “Є” відсвяткувала Всесвітній день поезії

До Всесвітнього дня поезії у приміщенні львівської книгарні “Є” відбулися поетичні читання під назвою “Поезія про поезію”. Організував зустріч український літературний діяч, контрлітератор, письменник, поет та перекладач Володимир Вакуленко-К. 

Особливістю вечора стало те, що захід відвідали не лише поети Львівщини, а й запрошені на акцію поети з Києва. Крім того, кожен автор презентував свій вірш про вірш. На святкування Всесвітнього дня поезії завітали Євгенія Чуприна, Катя Ляшевська, Маріанна Кіяновська, Володимир Вакуленко-К., Юлія Віткова, Леся Мудрак, Наталія Трохим, Анна Малігон та Юлія Марищук.

Першою виступила Маріанна Кіяновська, яка нещодавно повернулася із Лейпцига. Вона презентувала глядачам вірші на різну тематику – звісно ж, вірш про вірш та декілька верлібрів (останнє, як зазначила сама поетеса, їй не дуже характерно). Анна Малігон у представлених творах розкрила тему жіночої зради та чоловіків. Юлія Марищук, яка, крім написання власних творів, працює зі студентами та молодими поетами, презентувала поезії, в котрих домінує тема кохання. Як зізналася сама поетка, останній із прочитаних віршів вона написала у стоматологічному кріслі. Не залишився осторонь й ініціатор акції Володимир Вакуленко. Він почав зі старих творів, а закінчив новою поезією під назвою “Обійстя”. 

Ефектним, що не дивно, був виступ Лесі Мудрак. Міс Катарсис та кандидат еротичних наук продемонструвала свій унікальний стиль декламування поезії. Чи не найбільше вразив публіку вірш “Ти не готовий”, який авторка присвятила всім чоловікам, присутнім на вечорі.

Незважаючи на погодні умови, охочих послухати вірші у виконанні улюблених поетів було багато. Наприкінці зустрічі кожен мав можливість поставити питання творцям поетичного мистецтва та взяти автограф. Книгарня “Є” обіцяє, що це не останній поетичний захід, найближчим часом варто чекати нові. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.3543 / 4.07MB / SQL:{query_count}