Польський присмак американського джазу

До Львова їде Мек Голдсбері. З новим проектом

До Львова їде Мек Голдсбері. З новим проектом

Концерт "Mack Goldsbury And The Polish Connection" відбудеться на сцені Львівської філармонії 28 жовтня. Виступ знаного в цілому світі саксофоніста та флейтиста обіцяє стати неабиякою подією у джазовому житті нашого міста. Географічному ж зближенню сприяти­ме квартет "The Polish Connection".

Уродженцеві Техасу Меку Голдсбері в юності пощастило виступати зі справжніми метрами джазу, чиї імена сьогодні згадує кожна енциклопедія. Джон Скофілд, Біллі Гарт, Джиммі Дорсі, Ред Гарленд, Рей Андерсон, Джиммі Гаррісон та багато інших охоче запрошували талановитого музиканта, який вже в сімнадцять років здобув славу одного із найкращих джазових саксофоністів та флейтистів. Утім, з притаманною йому відкритістю він ніколи не розмежовував для себе "поважний" джаз та "легкий" поп, погоджуючись на спільні виступи із Стіві Вандером, Шер та Френком Сінатрою.

Нью-Йорк, куди з часом перебрався музикант, відкрив йому нові можливості - передовсім для створення власних проектів, а також участі в біг-бендах та New York Composer's Orchestra. З 1992 року шістдесятидворічний сьогодні саксофоніст мешкає в Берліні, де краще відомий клубній публіці. А от майстер-класи продовжує давати у всьому світі. Невипадково преса вже давно охрестила його "джазоголіком".

Сьогодні дискографія Мека Голдсбері налічує понад 30 альбомів. "Моїм основним інструментом завжди був теноровий саксофон, - розповідає сам музикант, - згодом я опанував також саксофон-сопрано, а потім ще й флейту та флейту-піколо".

Львів'яни отримають нагоду вповні оцінити талант мультиінструменталіста. Акомпануватиме йому відомий з 2005 року польський квартет "The Polish Connection".

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3268 / 3.96MB / SQL:{query_count}