Павла Табакова відкриють світові

Переможець другого “Голосу країни” підписав контракт із Universal Music Group

Переможець другого “Голосу країни” підписав контракт із Universal Music Group

У перерві між двома сольними концертами, які відбулись 15 грудня в театрі ім. М. Заньковецької співак, композитор і переможець телепроекту “Голос країни” Павло Табаков прямо у фойє підписав контракт із найбільшою у світі компанією звукозапису Universal Music Group. З іншої сторони, документ своїм автографом закріпив генеральний директор ТОВ “Юніверсал Мюзік” Дмитро Кононов.  

Нагадаємо, що можливість укладення контракту Павло Табаков отримав, ставши переможцем другого вокального телепроекту “Голос країни”. “Я радий, що нарешті отримав свій приз! – каже співак. – Уже в найближчі місяці у співпраці з цією поважною компанією випущу новий альбом, до якого увійдуть пісні, написані впродовж останнього року”. З його слів, окрім платівки у першочергових планах також зйомки кліпів, радіо- і телепрем’єри.

“Павло Табаков – рідкісний приклад мужнього і романтичного співака, –зауважує гендиректор ТОВ “Юніверсал Мюзік” Дмитро Ко­нo­нов. – Він вільно працює у найрізноманітніших жанрах. І при цьому у нього є головне, що приваблює людей, – голос і харизма. Сподіваюся, що очевидні достоїнства Павла зможе оцінити не тільки львівська і західноукраїнська публіка, а й меломани всієї країни. У планах також познайомити з його творчістю росіян. Але всіх секретів розкривати не будемо…” 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9990 / 4.06MB / SQL:{query_count}