Новини культури: телеграф

Нова “Культура” на ТБ з 2013-го

Український уряд затвердив концепцію створення державного телеканалу “Культура”. Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров.
 “Нещодавно на засіданні уряду ми затвердили концепцію каналу “Культура”, – сказав він. – Починаючи з 2013 року він працюватиме над вихованням нашої молоді”. Азаров мотивував таке рішення потребами населення країни. “Люди кажуть нам: уряд, що ви думаєте з цього приводу? Час серйозно підтримати усе найкраще, що є в нашій культурі”, – пояснив він.
З його слів, новий телеканал сприятиме підвищенню морального рівня суспільства і наповнить телевізійний ефір духовними та прогресивними програмами.

Львівські фестивалі сприяють розвиткові туризму

 “Форум видавців у Львові” внесли до списку 100 найкращих подій туристичної індустрії України 2012 року, що сприяють припливу туристів. Сертифікат, який це засвідчує, вручили представникові форуму під час конференції “Travel marketing 3D”, що відбулась 12 жовтня у Києві. Зазначимо, що книжковий Форум видавців очолив перелік заходів на Львівщині, найвагоміших для туристичної індустрії.
До списку, який укладає Рада з питань туризму та курортів, входять найкращі фестивалі, культурні, мистецькі та спортивні події, що відбуваються в усіх регіонах України впродовж року.
Окрім Форуму видавців, було відзначено й чимало інших львівських фестивалів: “На каву до Львова”, “Золотий Лев”, “ТуСтань”, “Jazz Bez”, “Етновир”, “Alfa Jazz Fest”, “Легенда Львова”, “З чистих джерел”, Свято шоколаду, Свято батяра, Свято сиру і вина, Різдвяний фестиваль та “Славське рок”.
ТОП-100 визначили рішенням ВСГО “Рада з питань туризму та курортів” на підставі експрес-опитування фахівців туристичної індустрії. Для оцінки подій використовували п’ять базових критеріїв: оригінальність задуму та професіоналізм в організації події; вплив на формування позитивного туристичного іміджу міста чи регіону; реальний економічний ефект для туристичної індустрії; якість інформаційно-рекламної підтримки заходу; кількість українських та міжнародних учасників.

Книги для сільських бібліотек

25 тисяч книжок мають намір зібрати на Львівщині до 1 грудня для попов­нення фондів сільських бібліотек. Акцію “Українські книжки – сільським бібліотекам” започаткувала ГО “Форум видавців”. За сім років проведення благодійних акцій “Форуму видавців” вдалось зібрати 79 тисяч книжок на понад 65 тисяч гривень. Книги передали дитячим будинкам, інтернатам, сільським бібліотекам і малозабезпеченим родинам.
“Міська молодь має широкий доступ до інформаційних джерел, книгарень, інтернет-ресурсів, медіа, культурних осередків. У селі ж єдиним джерелом інформації та осередком культури залишається бібліотека”, – кажуть організатори акції.
Найбільш загрозливою ця ситуація є для дітей, які, втративши доступ до сучасних художніх і пізнавальних видань, не зі своєї вини позбавлені можливості культурно, інтелектуально та духовно розвиватися і приречені перебувати поза важливими суспільними процесами.
За даними ГО “Форум видавців”, на початку 2012 року читачами сільських бібліотек-філій Львівської області були лише 52% всього населення регіону. Основна причина такої ситуації, на думку фахівців, – невідповідність фондів сільських книгозбірень потребам сьогодення. Опитування бібліотекарів Львівщини показало, що у більшості сільських бібліотек за останні 20 років фонди майже не оновлювалися – за винятком підручників, які становлять понад 90% усіх представлених видань.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.2137 / 4.1MB / SQL:{query_count}