Давня музика по-львівськи

З 13 жовтня у нашому місті відбувається Х Фестиваль давньої музики 

З 13 жовтня у нашому місті відбувається Х Фестиваль давньої музики 

“Похвала музиці або Львівська Цециліада” – гасло цьогорічного Фестивалю давньої музики. Ось уже вдесяте – з 13 по 23 жовтня – він проходить у Львові. Упродовж цих днів музичну містерію у Будинку органної та камерної музики творитимуть солісти, ансамблі, хори і оркестри із Швейцарії, Великої Британії, Австрії, Польщі, Росії та України. Фестиваль знову потішить своїх шанувальників перлинами музичної давнини, але, як і випадає ювілейному заходові, буде особливо урочистим та святковим. У програмі свята виступи знаних у світі виконавців, таких як клавесиніст Крістофер Стембрідж, клавесиністки Світлана Шабалтіна і Наталія Сікорська, ґамбіст Петер Беновіч, органіст, клавесиніст і диригент Марек Топоровскі, трубач Томаш Слюсарчик, ансамблі “Хорея козацька”, “Starck compagnay”, оркестр “CORda Cracovia” та ін. Ці музиканти виконають низку давніх музичних творів, як то ораторійна композиція на музику Ґ. Ф. Генделя “Влада музики”, програми “Церковна музика королівських міст Кракова і Варшави”, “Невідома музика уніатської церкви”, “Музика французьких королів”, “Габсбурзький бал у Львові”.

Фестиваль давньої музики (2003-2011) – єдиний в Україні фестиваль, що в такому об’ємі і на такому професійному рівні представляє давню музику різних європейських країн. Протягом минулих років фестиваль відвідали виконавці зі Швеції, Швейцарії, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів, Чилі, США, Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі, Росії, Білорусі, України. Фахівці від давньої музики не лише виступають у концертах, але й надають консультації та проводять курси майстерності, що сприяє розвиткові історичного виконавства в Україні.

Впродовж кількох минулих років Фестиваль давньої музики проходив під гаслами “Львів-750” (2006), “З часів Речі Посполитої” (2008), “З часів Гетьманщини” (2009), “Музичний Львів і спадщина Габсбурґів” (2010), “Слідами Львівської лютневої табулатури” (2011). 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.2590 / 4.34MB / SQL:{query_count}