Грандіозний “Золотий лев”

На десять днів місто перетвориться у ... театр!

На десять днів місто перетвориться у ... театр!

Із 27 вересня по 6 жовтня у нашому місті триватиме міжнародний театральний фестиваль “Золотий Лев – 2012”, який по праву називають культурним трендом (проводиться з 1989 року). Цьогорічний театральний форум присвяченого 125-річчю від дня народження Леся Курбаса, свої вистави на ньому презентуватимуть 16 театрів з різних країн.

Програма фестивалю насичена, тож усюди встигнути вдасться не всім поціновувачам мистецтва. Проте одну із вистав, а саме “Сарану” театру “Воскресіння”, варто подивитися кожному молодому львів’янину. Принаймні так вважає директор “Золотого лева” Ярослав Федоришин: “ У цій виставі – усі одвічні теми: кохання, життя, смерть. Це інтригуюча історія про життя декількох сімей, які хочуть любити, страждати, прощати, щоб життя ніколи не закінчувалось, а смерті як такої не було”.

Усього глядачам запропонують 28 вистав. Особливістю цьогорічного фестивалю є Мирнинський театр із Якутії з виставою “Леді Макбет”, Оркестр великих бубнів і гості з Грузії із постановками “Кавказьке крейдяне коло” та “Тебе люблю, люблю, люблю”. Тим часом львівські театри виступатимуть із найновішими прем’єрами останнього сезону: “Сарана” Біляни Срблянович від академічного театру “Воскресіння” та “Так сказав Заратустра” Ф. Ніцше академічного театру імені Леся Курбаса.

29 вересня відбудеться велике вогняне шоу театру із Євпаторії та великий  театралізований карнавал, в якому братимуть участь артисти з 10 країн світу.

“Щоправда, у зв’язку з ремонтом території біля Оперного театру нам довелося змінити місця проведення багатьох дійств і траєкторію проходження карнавалу, який ітиме від площі Ринок до Львівського національного університету ім. Івана Франка”, –  пояснив Ярослав Федоришин. 

Також, за його словами, у зв’язку з непередбачуваними обставинами у програмі можливі зміни, зокрема місця проведення дійств та вистав. Відтак найбільш достовірну інформацію можна буде отримати безпосередньо під час фестивалю. Відомо також, що квитки на вистави “Золотого лева” коштуватимуть від 50 до 100 грн.

Не забуваймо, що фестиваль – це подія не лише для глядачів, але й для його учасників. Саме тому в його програмі заплановані творчі зустрічі з акторами з різних країн. На таких заходах між творчими особистостями відбуватиметься обмін досвідом і, звичайно ж, різні майстер-класи.

Серед гостей “Золотого лева – 2012” чимало іменитих театральних колективів з України: Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, Київський академічний Молодий театр, Харківський академічний театр ім. Шевченка, Луганський обласний український музично-драматичний театр, Луганський російський драматичний театр, Одеський український драматичний театр.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6639 / 4.08MB / SQL:{query_count}