«Піккардійці» заспівають із дітьми-сиротами на Західній Україні

Невдовзі діти-сироти з Волинської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей будуть слухачами на благодійних концертах, підготовлених спеціально для них «Піккардійською терцією». Такі зустрічі відбуватимуться у рамках соціальної ініціативи компанії «Для людей, для країни», інформує прес-служба вокальної формації.

Невдовзі діти-сироти з Волинської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей будуть слухачами на благодійних концертах, підготовлених спеціально для них «Піккардійською терцією». Такі зустрічі відбуватимуться у рамках соціальної ініціативи компанії  «Для людей, для країни», інформує прес-служба вокальної формації.

Власне концерти не є самоціллю, для вокалістів найголовніше – поспілкуватися з дітьми, дати нагоду спільно заспівати на великій сцені, тим самим переконати, що таланти народжуються та мрії збуваються, незалежно від соціального статусу.  «Дітям, позбавленим батьківської опіки, дуже важливо знати, що хтось у них вірить. Аби чогось досягнути в житті, їм необхідно докладати десятикратних зусиль,  – говорить вокаліст «Піккардійської терції» Славко Нудик. – У кожного з нас є свої вчителі, тому ми були б  щасливі, якби наші зустрічі стали таким імпульсом, і колись хтось із цих дітлахів давав би  свої концерти на найбільших сценах!». Першими потоваришувала із «піккардійцями» малеча зі сиротинців Франківської області – 7 травня в обласній філармонії відбувся концерт. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2540 / 3.97MB / SQL:{query_count}