Біблія вартістю 40 тисяч гривень

У Львові показали Книгу Книг, ілюстровану самим Сальвадором Далі

У Львові показали Книгу Книг, ілюстровану самим Сальвадором Далі

Унікальне видання  Біблії з ілюстраціями іспанського абстракціоніста Сальвадора Далі презентували у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких в рамках XIX Форуму видавців. Його наклад обмежений – лише 500 примірників. Видання російськомовне, містить понад сотню ілюстрацій. Варто зазначити, що для їх друку видавці використали незвичний семиколірний. 

Над цим виданням працювали фахівці трьох країн: Словаччини, Німеччини та Чехії. Там робили шкіряну палітурку і відбивали підпис Далі. До речі, автограф художника на палітурці ... позолочений з дорогоцінною інкрустацією! Видання має формат 35x47 см, обсяг – 900 сторінок, важить 15,5 кг і складається зі Старого та Нового Заповітів.

 “Це  унікальний фоліант ручної роботи. Літографії Далі віддруковані з допомогою найточніших сучасних технологій перенесення кольорів, – розповів представник харківського видавництва “Клуб сімейного дозвілля” Іван Лопатченко. – Обкладинка з натуральної шкіри, вкрита позолотою та інкрустована дорогоцінним камінням – діамантом, рубіном, аметистом, малахітом”. З його слів книгу видаватимуть на замовлення?

Ба навіть більше, замовник може обрати улюблений дорогоцінний камінь для інкрустації відбитка підпису великого художника.

Видавці назвали орієнтовну ціну демонстраційного примірника – 39 500 грн. Варто зазначити, що на початку 1990-х Біблію з ілюстраціями Далі видали в Німеччині, торік вона з’явилася в Чехії та Словаччині. Схожі примірники Святого Письма є у бібліотеках президентів і представників вищого духівництва згаданих країн, а також у Папи Бенедикта XVI.

ДО ТЕМИ

Українське видання унікальної Біблії – це проект міжнародного медіа-концерну Bertelsmann (штаб-квартира в Гютерсло, Німеччина). Права на відтворення ілюстрацій Сальвадора Далі були придбані безпосередньо у власника літографій — італійського колекційного дому Альбаретто. Ексклюзивними правами на видання російськомовного варіанта Біблії з ілюстраціями Сальвадора Далі володіє український підрозділ медіа-концерну – компанія “Книжковий клуб “Клуб сімейного дозвілля”. До речі, кожен колекційний примірник Біблії Далі видаватимуть за попереднім замовленням, оформити яке можна через інтернет.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6804 / 4.07MB / SQL:{query_count}