Гастролі в пам’ять про Ступку

Київський театр імені Івана Франка привіз до нашого міста п’ять вистав

Київський театр імені Івана Франка привіз до нашого міста п’ять вистав

До 16 вересня  у Львові триватимуть гастролі Національного академічного драмтеатру ім. І.Франка, присвячені пам’яті видатного актора, нашого земляка Богдана Сільвестровича Ступки. Востаннє франківці були на гастролях у нашому місті шість років тому, ба більше, – якби не старання Ступки, навряд чи ми із вами мали б змогу насолоджуватися їх творчістю у нас найближчим часом.

З першою із привезених гостями постановок львів’яни вже встигли ознайомилися 7 вересня на сцені театру  ім. М.Заньковецької. Мова про “Кайдашеву сім’ю” Івана Нечуя-Левицького, де роль Кайдашихи виконала акторка Наталка Сумська. Цю виставу вона присвятила своєму батькові – В’ячеславу Сумському, який із її мамою – Галиною Опанасенко – працювали акторами у заньківчан. Окрім Сумської, у складі франківської трупи приїхали Богдан Бенюк, брат якого живе у нашому місті і працює актором в театрі ім. М. Заньковецької, і Анатолій Хостікоєв, який свої перші акторські кроки робив саме на львівській сцені.

“Я скрізь кажу, що розпочався як актор в театрі ім. М. Заньковецької. Тому  завжди хвилююся і маю надію, що глядачі, які прийдуть на наші вистави, відчують ту щирість, з якою ми приїжджаємо сюди, – каже народний артист України Анатолій Хостікоєв. – Думаю, що ці гастролі не будуть винятком, бо ми привезли вистави, які дійсно користуються успіхом у глядача в Києві”.

До завершення гастро­лей кияни покажуть ще кілька постановок – “Едіт Піаф. Життя в кредит” Ю.Рибчинського та В.Васалатія, “Грек Зорба” Н.Казандзакіса, “Маленькі подружні злочини” Е.-Е. Шмідта та “Одруження” М.Гоголя.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.8814 / 4.06MB / SQL:{query_count}