Розпродаж від Енді Ворхола

Фонд Енді Ворхола оголосив про розпродаж усієї своєї колекції.

Фонд Енді Ворхола оголосив про розпродаж усієї своєї колекції.

Вторговані гроші керівництво фонду має намір скерувати на програми, пов’язані з наданням творчих грантів.
Продажем колекції займеться аукціонний дім Christie’s, з яким фонд уклав довгострокову угоду. Christie’s планує виставляти роботи Ворхола на традиційних та онлайн-аукціонах  і продавати їх колекціонерам у приватному порядку. Покупцям пропонуватимуть, серед іншого, роботи, які раніше не демонструвалися широкому загалу.
Першу серію аукціонів з продажу робіт з колекції фонду Ворхола Christie’s проведе 12 листопада 2012 року. А в жовтні  відкриє спеціальний сайт, присвячений майбутнім аукціонам. На інтернет-торги роботи Ворхола почнуть виставляти в лютому 2013-го.
Продаж усієї колекції займе кілька років, йдеться у спільній заяві фонду та аукціонного дому. Орієнтовна вартість всієї колекції поки не розголошується. У прес-релізі, опублікованому на сайті фонду, згадуються лише деякі роботи, виставлені на торги. Приміром, фотографію-автопортрет Ворхола, зроблену в 1986 році, планують продати за 15 – 20 тисяч доларів, а картину “Три мішені” (1985 –1986) попередньо оцінили в 1 – 1,5 мільйона доларів.
Кілька робіт зі своєї колекції фонд має намір пожертвувати музеям, проте, яким саме, наразі не розголошує.
Фонд Енді Ворхола (The Andy Warhol Foundation for the Visual Arts) був створений 1987 року відповідно до заповіту відомого художника. Йому належать близько 4 тисяч робіт. Організація самостійно не проводить виставок, проте надає роботи Ворхола для експонування в музеях США та в інших країнах світу. Фонду належать ексклюзивні права на використання в будь-якій формі всіх зображень живописних робіт художника незалежно від того, хто є власником оригіналів цих картин. Правами на його фото- та кінороботи володіє музей Ворхола у Піттсбурзі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6894 / 4.07MB / SQL:{query_count}