“КораЛЛі” – за чисті Карпати!

Музиканти і волонтери за вікенд зібрали понад п’ять мішків сміття на берегах озера Несамовитого

Музиканти і волонтери за вікенд зібрали понад п’ять мішків сміття на берегах озера Несамовитого

Вихідні дні для музикантів із гурту “КораЛЛі” видалися досить продуктивними: разом із волонтерами з Івано-Франківська, Львова, Одеси та Швейцарії вони прибирали територію довкола озера Несамовитого, що у межах Карпатського національного парку, на східних схилах гори Туркул. Результатом вони задоволені – понад 15 мішків сміття: бляшанки, пластикова і скляна тара та ... засоби особистої гігієни більше не забруднюють чарівних карпатських схилів.

“Таку акцію ми проводимо уп’яте. Долучитися до прибирання гір запрошуємо всіх охочих. Окрім прибирання території, встановлюємо креативні таблички, на яких закликаємо з повагою ставитися до довкілля,” – розповів менеджер гурту Мишко Адамчак.

Це вже не перша екологічна акція “КораЛЛів”. У рамках екомистецького проекту “Карпатський протяг” було встановлено 80 знаків-табличок на семи популярних маршрутах: передгір’ї Говерли, на горі Білий Камінь (село Дора), на горі Хом’як (село Татарів), навколо водоспаду Пробій (Яремче), до каменя Довбуша (Яремче), до водоспаду Гук (село Микуличин).

Задля експерименту учасники акції поставили вісім контейнерів для пластикових відходів у населених пунктах Микуличин, Яремче, Ворохта і на турбазі “Заросляк”. Нагадаємо: аби пластикова пляшка розклалася у природних умовах, знадобиться 200(!) років, поліетиленові пакети розкладаються впродовж століття. 

ДО ТЕМИ

Проект “Карпатський протяг” стартував 2010 року як спосіб привернення уваги до накопичення пластику в Карпатах. Його ініціатором і організатором виступив гурт “КораЛЛі”. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.7208 / 4.07MB / SQL:{query_count}