Цукерка для підняття настрою

“Теплі історії до кави” від Надійки Гербіш – книжка, що покращує апетит і додає бажання жити

“Теплі історії до кави” від Надійки Гербіш – книжка, що покращує апетит і додає бажання жити

У київському видавничому домі “Брайт Стар Паблішинг” до вересневого Львівського Форуму Видавців з’явиться  “кавова” книжка – збірка надихаючих  оповідань та затишних світлин молодої галицької письменниці і  фотографа Надійки Гербіш.

“Я вірю, що ця книжка стане такою собі цукеркою для підняття настрою і чудовим подарунком для тих, хто небайдужий до духмяних напоїв у гарячих горнятках, котрі гріють пальці; запаху кави; красивих паперових книжок і картатих  пледів, – ділиться думками про свою книжку авторка. – Я страшенно люблю книжки, читаючи які, хочеться  усміхатися  – тож вирішила і сама написати таку надихаючу скриньку усмішок”.

У книжці “Теплі історії до кави” зібрані історії про почуття і настрої, сумніви і рішення, далеку дорогу і затишний дім, чужі міста і близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато-гірку каву. У них немає однозначних висновків і незмінних рецептів, а є пошуки і віра в імпровізацію. Є любов і сміливість, крихта суму і багато радості, чимало мрій і не менше спогадів. 

Герої цих історій – прості жителі звичайних містечок: загублені, знайдені, закохані, замислені, ті, що уміють надихати, і ті, що за клапоть натхнення готові поділитися останньою філіжанкою кави, – хоча, що тут казати, вони готові ділитися своєю кавою і просто так. Вони щирі та справжні: пестять котів, їздять велосипедами, приймають гостей, печуть пиріжки та надсилають листівки, слухають вуличних музикантів і малюють маршрути на поторсаних картах. А ще у кожного з них є старі улюблені горнятка, на дні яких і збереглися ці історії.

“Тексти, зібрані у каво-книжці, складно віднести до якогось жанру – то радше якісь джазові мелодії й поезія у прозі,” – стверджує літредактор збірки, відома українська поетеса і музикант Юлія Шатенко.

Для охочих почастуватися “Теплими історіями до кави”  Надійка Гербіш презентуватиме книжку в рамках XIX Форуму видавців у Львові, а точніше – у суботу, 15 вересня, о 17.00 в кав’ярні “Кентавр”, що на площі Ринок. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.1081 / 4.07MB / SQL:{query_count}