Новини культури: телеграф

”Славське-Рок” не відбудеться!

Організатори щорічного фестивалю “Славське-Рок” повідомляють, що внаслідок великої кількості фестивальних заходів цього літа у Карпатському регіоні, вирішили перенести його на наступний рік. Серед можливих причин відмови від проведення фесту цього року називають також певні організаційні труднощі, зокрема проблеми із локаціями заходу. 

Керамічна “Алея слави”

З 7 до 26 серпня у галереї “Зелена канапа” триватиме виставка кераміки львівської художниці Ольги Пильник. Мисткиня вперше представила свої роботи для публіки у 2007 й відтоді здійснила чимало концептуальних проектів разом з “ЗК”, КМЦ “Дзиґа” та Музеєм сучасного образотворчого мистецтва України в Києві та Львові.
На виставці “Алея слави”вона представить керамічні світильники-майки із вишитими по них портретами відомих особистостей: Мерилін Монро, Майкла Джексона, Мадонни та ін.

Джаз та етно “квартирники”

Упродовж серпня в арт-кав’ярні “Квартира 35” триватимуть етно- та джазові концерти. У вівторок тут гратиме “Богдан Вільчик проект”, в середу – “Jaremchuk Play Standards”, у четвер – “Lviv Jazz Trio. Гнидин-Літвінюк-Кохан”. З 10 до 13 серпня відбуватимуться джем-сейшени “Львівської літньої джазової школи”, а 14 серпня – фінальний концерт її учасників та викладачів. Вхід на всі заходи – безкоштовний. 

Яке воно, поліське літо?

З 22 по 27 серпня у Луцьку проходитиме тринадцятий міжнародний фестиваль “Поліське літо з фольклором”. Впродовж фестивалю місто перетвориться на барвистий міжнародний танцювальний майданчик. Тут виступлять мистецькі колективи із найрізноманітніших куточків світу: з Литви, Румунії, Мексики, Конго, Палестини та інших. Буде також чимало учасників із Луцька та інших українських міст.
У рамках фестивалю відбудуться: гала-концерти, урочиста хода учасників свята, ярмарок майстрів народної творчості України та країн-учасниць, вечори дружби та численні інші  розважальні дійства. Урочисте відкриття фестивалю відбудеться 20 серпня о 19.00 на території Луцького замку.

Рекорди форуму видавців

Для участі в ХІХ Форум видавців у Львові вже подали заявки на участь 305 видавничих структур, і заявки продовжують надходити. Організатори, як і щороку, турбуються про те, як знайти виставкову площу для всіх охочих. 
На відвідувачів Форуму та Літературного фестивалю чекає і велика кількість письменників: на сьогодні їх 108. Серед них –  DBC Pierre (Велика Британія), Вірляна Ткач (США), Богдан Задура (Польща), Мартін Поллак (Австрія), Адам Загаєвський (Польща), Дон Бруно Ферреро (Іспанія), Валерій Шевчук, Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Юрій Іздрик, Ірена Карпа, Наталя Гузєєва (Україна). 
На конкурс на здобуття премії “Найкраща книга Форуму-2012” уже подано 134 нові книжки від 35 українських видавництв, але основна їх кількість надійде до кінця серпня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9407 / 4.09MB / SQL:{query_count}