Львів з авторським концертом відвідав композитор Роман Коляда

Суботній концерт  київського імпровізатора-піаніста, журналіста та поета Романа Коляди  в Пороховій вежі був присвячений першому авторському альбому "Погляд в небо", до складу якого увійшло 15 композицій. 

Тут кожна мелодія пронизана душевним щемом, попри те, що у спілкуванні автор  беззаперечний оптиміст. За словами Романа Коляди, музика - це єдиний канал, через який він може показати свої інтимні емоції. Аби проілюструвати інший бік свого "я", мріє виїхати на сцену "Гарлеєм", та поки що вагається, бо не знає чи сподобається це публіці. 

Попри п'ятнадцятирічний творчий досвід на музичній ниві - це перший "офіційний" диск композитора. Як зізнався Коляда "Пошті", усі попередні неодноразові спроби були лише піратськими.

"Спроба офіційно записати альбом з'явилася понад два роки тому, але тільки навесні омріяне стало реальністю, - розповідає імпровізатор. - Це як яблуко, яке, достигнувши, повинне впасти самостійно, ніколи не треба передчасно його зривати. Знаючи це прислів'я, я цілих два роки страшенно нервував через те, що в Україні досі немає належної студії звукозапису з хорошою апаратурою. На щастя, сьогодні робота зроблена..."

Окрім імпровізацій,  київський композитор зізнався публіці у коханні до Львова, прочитавши кілька свіжонаписаних поезій, що народилися в літаку. Що ж до композицій, то не прозвучала візитівка платівки - "Пісня серця". Автор пояснив, що не хоче перетворювати її на "заїжджену" і залишає як сюрприз тим, хто слухатиме компакт-диск.

Це не перший концерт імпровізатора у Львові. Влітку його гра на роялі звучала в місцевому Музеї ідей, наступний візит київського гостя слід очікувати не раніше весни наступного року.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6987 / 4.07MB / SQL:{query_count}