Львівський національний музей імені Андрея Шептицького виборов гран-прі Другого всеукраїнського музейного фестивалю "Музеї у сучасному поліетнічному світі", що відбувся на базі Дніпропетровського історичного музею імені Д.І.Яворницького. За звання "Найкращого музею" змагалося 105 учасників із усієї України. Львівські музеї історії релігії та історичний також отримали нагороди.

Національний музей ім. А. Шептицького переміг у двох номінаціях: музейних видань та міні-експозицій "Міжетнічні зв'язки та паралелі в народній культурі". Окрім почесних дипломів, Національний музей отримав у подарунок багатофункціональний пристрій, що поєднує в собі функції принтера, ксерокса і сканера, та ноутбук і 10 тисяч гривень разом зі спеці­альною відзнакою фонду "Україна 3000".

Головним експонатом, який Національний музей представив на конкурс, була ікона XV ст. "Святий Миколай з житієм". "Ми підготували презентацію зі слайд-шоу та анімаційним фільмом із двох частин: "Різдво Святого Миколая" і "Хрещення...", науковим альбомом образів св. Миколая. Ця презентація стала продовженням експозиції, організованої нашим музеєм у грудні 2006 року", - розповіла "Пошті" Оксана Біла, заступник директора Національного музею. Розрив між володарями гран-прі та іншими переможцями був настільки суттєвим, що першу премію вирішили не вручати. Володарями другої став Чернігівський історичний музей імені В. Тарновського, третю між собою розділили Львівський музей історії релігії та Ялтинський літературний музей.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.4055 / 4.07MB / SQL:{query_count}