Новини культури: телеграф

Тримаймо кулаки за Гайтану!

Сьогодні о 22.00 в ефірі Першого Національного розпочинається другий півфінал  “Євробачення-2012”. Наша представниця Гайтана виступатиме під щасливим сьомим номером із піснею “Be My Guest”. Після того як глядачі побачать виступи усіх вісімнадцяти конкурсантів, вони зможуть обрати другу десятку фіналістів з допомогою телефонного та смс-голосування. Зверніть увагу: згідно з правилами участі в пісенному конкурсі “Євробачення-2012”, Україна голосує у другому півфіналі та фіналі, проте не має права підтримувати представницю своєї країни. 
У вівторок глядачі спільно з журі вже обрали першу десятку фіналістів. Це представники Албанії, Греції, Данії, Ірландії, Ісландії, Кіпру, Молдови, Росії та Угорщини. Вони долучились до учасників із Великобританії, Іспанії, Італії, Німеччини та Франції, котрі представляють країни “великої п’ятірки” – засновників “Євробачення” – та за умовами конкурсу автоматично виходять у фінал. Також без попередньої боротьби туди потрапляє господар цьогорічного “Євробачення”  – Азербайджан. Аутсайдерами 22 травня стали виконавці з Австрії, Бельгії, Ізраїлю, Латвії, Сан-Маріно, Фінляндії, Чорногорії та Швейцарії, які не потрапили до фіналу.
Переможця і, відповідно, нову країну, яка прийматиме конкурс у 2013-му,  визначатиме кваліфіковане журі й телеглядачі з усієї Європи у суботу, 26 травня.

Цензурою по сідничці

Національна комісія з моралі перевірить одну із жартівливих книжок “Видавництва Старого Лева” . Цього разу вона зацікавилася повістю дитячого англійського письменника Джеремі Стронґа  “Знамениті сіднички мого братика”. Її текст проаналізують на відповідність вимогам Закону “Про захист суспільної моралі” через скарги, що надійшли від громадян.
“Цікаво, чим обурюються? Може, цими словами тата, який співає про свого синочка-Сирочка:  ”У Сирочка гарна дупця, люба дупця, мила дупця, дупця-ця, дупця-ця, у Сирочка-молодця”, – коментує  ситуацію заступник головного редактора  видавництва Роман Коник. Запрошую всіх охочих прочитати “Знамениті сіднички мого братика” і знайти, чим можуть “обурюватися” громадяни...”

Україна – заборонена зона?

Віднині в українському кінопрокаті стартує фільм американського режисера-початківця Бредлі Паркера “Заборонена зона” (в оригіналі Chernobyl Diaries – “Щоденники Чорнобиля”). Чимало поважних зарубіжних інтернет-видань вже встигли охрестити стрічку  малобюджетним фільмом жахів, який використовує трагедію мільйонів людей задля власної комерційної розкрутки. Та правозахисники вже не раз наголошували на неприпустимості такого піару. Це стосувалося, зокрема, відеоігор Stalker та Pripyat: Modern Warfare 2, а також деяких серіалів “made in USA”. Проте американські продюсери відмахуються від звинувачень – основою їх творчості є лише факти: історія та наслідки трагедії в Україні. Втім відтворити зону відчуження вони чомусь вирішили у Сербії та Угорщині.
Коротко про зміст: події стрічки розгортаються у покинутій Прип’яті. Шестеро молодих туристів-екстремалів приїхали на канікули в Україну у пошуках незабутніх вражень. Дізнавшись про те, що в зоні відчуження на бажання проводять екскурсії, вони, не довго думаючи, наймають гіда та їдуть в пошуках великих доз адреналіну до покинутого міста. Там не залишилося нічого живого. Але як тільки сонце ховається за небосхил, Прип’ять оживає...
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.2193 / 4.09MB / SQL:{query_count}