Сантехнік знищив графіті вартістю 50 тисяч доларів

У австралійському місті Мельбурн надто старанний сантехнік знищив відому роботу графітника Бенксі, яка майже десять років прикрашала стіну одного з житлових будинків. 

У австралійському місті Мельбурн надто старанний сантехнік знищив відому роботу графітника Бенксі, яка майже десять років прикрашала стіну одного з житлових будинків. 

Нещодавно у ньому облаштували кафе, задля чого знадобилося прокласти додаткові каналізаційні мережі. Тому довелося продовбати чималий отвір у стіні, що й зробив горе-майстер, знищивши при цьому роботу британського андеґраундного художника, оцінену в п’ятдесят тисяч доларів. 
”Вони, не задумуючись, зруйнували важливу частину міського пейзажу, ба більше – навіть не надали цьому ніякого значення. Графіті, на якому був зображений щур на парашуті, є чудовим зразком стрит-арту, –   прокоментувала ситуацію Тіна МакКензі, місцева бізнес-леді, яка листувалася з автором твору. Тим часом Бенксі, найімовірніше, посміявся б із нас, дізнавшись, як громадськість міста переймається знищенням того, що він може намалювати будь-коли”. 
Бенксі – псевдонім скандально відомого майстра графіті. Інформація стосовно його імені та походження суперечлива, оскільки він її старанно приховує. Більшість своїх картин Бенксі малює на стінах звичайних будинків. Останньою його роботою вважають зображення, що з’явилось у травні цього року в Лондоні. На стіні однієї з будівель намальований азійський хлопчик, який шиє британські прапорці. Сюжет картини пов’язують із шістдесятиріччям сходження на трон королеви Єлизавети  II, яке британці з розмахом відсвяткували цими вихідними. 
“Щур із парашутом” – не перша робота художника, яку знищили у Мельбурні. Починаючи з 2010-го це вже третя картина, дві інші були випадково замальовані під час проведення мерією реставраційних робіт.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4975 / 4.07MB / SQL:{query_count}