Світ очима дітей

У галереї “Коралі” до 2 червня триватиме виставка творчих робіт учнів авторської “Школи мистецтв Оксани Бондарук”

У галереї “Коралі” до 2 червня триватиме виставка творчих робіт учнів авторської “Школи мистецтв Оксани Бондарук”

У львівській галереї “Коралі” відкрилась особлива експозиція – маленькі учні авторської “Школи мистецтв Оксани Бондарук” уперше представляють  свої образотворчі та декоративно-прикладні роботи для загального огляду. 

І хоча наймолодшим учасникам виставки всього 3,5 року, талантом вони не поступаються випускникам школи, котрі вже готуються до вступу в Львівську академію мистецтв. 

Серед цих діток багато лауреатів фестивалів, дипломантів всеукраїнських і міжнародних конкурсів, роботи яких здобули суспільне визнання. 

Зі слів господині та натхненниці галереї Христини Лукащук, у цих стінах ще ніколи одразу не виставляли так багато цікавих і неординарних робіт. Наставниця юних митців Оксана Бондарук представила цього дня не лише своїх вихованців, але й викладачів школи, роботи яких також увійшли до експозиції. 

Окрім того, вона запросила всіх маленьких громадян Львова до участі в благочинній соціальній акції школи мистецтв до Дня захисту дітей. Отже, 1  червня з 15.00 до 18.00 в галереї “Коралі”, що на вул. Менцинського, 5, Оксана Бондарук та інші викладачі школи проведуть два майстер-класи для малюків – із виготовлення квітів, художніх листівок, іграшок та малювання тварин. 

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7056 / 4.07MB / SQL:{query_count}