Тихий “ТІК”

У четвер ввечері вінницький гурт "ТіК" презентував у Львові свій другий альбом "Тихий". По-родинному, під самогоночку і  сало. 

У четвер ввечері вінницький гурт "ТіК" презентував у Львові свій другий альбом "Тихий". По-родинному, під самогоночку і  сало. 

Нагадаємо, офіційний реліз альбому в Києві відбувся усьо­го на тиждень раніше. На другий альбом гурту очікували і з нетерпінням, і з острахом. Адже ще й року не минуло з часу появи дебютника всенародних улюбленців-"оленів", тож наступна спроба могла з однаковою вірогідністю і захопити, і розчарувати. Проте після презентації фани зітхнули з полегкістю - схоже, "ТіК" таки щасливо подолав "кризу другого альбому".

Гурт і досі мешкає та записує нові пісні у Вінниці, і досі принципово грає лише на вітчизняних інструментах. Соняшниково-літній альбом  складається з 12 треків, серед яких як відомі хіти: "Білі троянди" і "Прощайте, дівчата", так і нові пісні, які також обі­цяють незабаром стати улюбленими - наприклад, "Сінєглазочка" чи "Пісня про воно". Отримали свою пісеньку про "Свєту" і журналісти.

Презентація відбулася в клубі "Пікассо", який, попри 80 грн за вхід,  виявився затіс­ним для всіх поціновувачів "ТіКу". Львівська публіка вже вкотре довела, що вміє гарно розважатись. Мало хто сидів за столиками - люди танцювали і підспівували. Хітом вечора було визнано пісню "Тихую", яку "олені" були змушені виконувати на біс. За словами лідера групи Віктора Бронюка, він сподівався побачити всіх старих друзів, однак не думав, що з'явиться стільки нових.

- Львів для нас завжди особливе місце. Адже саме звідси почалася наша кар'єра. Ба більше, з кінотеатру ім. О.Довженка на Сихові. Це було 26 листопада 2006 року, коли ще не вийшов наш кліп "Олені" і нас ніхто не знав. Тоді директор кінотеатру за­пропонував, що його знайомий отець Орест приведе на концерт парафіян, бо квитків продали зовсім мало, - згадує Віктор Бронюк.

До речі, зі Львовом пов'язана й історія другого суперхіта групи - обробки народної "Тихої" пісні, виконання якої разом із фольк-ансамблем "Соколова" буквально "порвало" публіку на площі Ринок, а відеозапис довго лідирував на YouTube.

Наразі в найближчих планах "оленів" - відіграти новорічні корпоративи і навесні вирушити у всеукраїнське турне. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7079 / 4.08MB / SQL:{query_count}